Меню
Ваш кошик

Про нас

Все почалось доволі просто....Рік 2015, двоє амбіційних чоловіків вирішили спробувати себе у новому бізнесі. Авто, гараж, ноутбук, маленький офіс - хіба щось ще потрібно для старту ? Так!  Нестримне бажання створити щось нове на ринку та ідеї, які часом розривають голову.
Перші товари, перший інтернет-магазин Артіль Пак, перші дизайни, перші успіхи та невдачі... А перші клієнти та продажі ? Це яскраві миті на усе життя! Профільні виставки, відрядження до клієнтів, пошук сировини для виробництва, навчання та підбір команди однодумців... Усе це неможливо без закоханості у свою справу!Ми не припинили і сьогодні мріяти, уявляти та створювати, вирізати та підганяти майбутні конструктиви.  І ми любимо разом з кондитерами тестувати наші коробки з їхніми виробами. Часом не легка то справа, але уже точно знаємо - смачного багато не буває! :)


На сьогодні Артіль Пак виготовлює та продає через свої інтернет-магазини коробки для тортів, цукерок, еклерів, зефіру, капкейків, пряників та печива. Маємо у своєму арсеналі і паперові та поліпропіленові пакети, підложки для тортів, самозбірні коробки та коробки для піци, паковання для ресторанів та фаст-фуду. Розробляємо та втілюємо у життя індивідуальні конструктиви. Раді співпраці з вами та новим рішенням!