Меню
Ваш кошик

Пакети

А ви часто приділяєте увагу дрібничкам? Адже недостатня увага до деталей може привести до по-справжньому  катастрофічних наслідків. Щоб уникнути цього, необхідно наперед мати в запасі  високоякісні, практичні і надійні поліпропіленові та крафт-пакети. Адже це ті помічники, що мають бути завжди на залишку на вашому виробництві у разі несподіваного замовлення додаткової кількості ваших виробів. Ми реалізуємо упаковочні моделі з клеєвою стрічкою та без неї за вкрай вигідними цінами. Клієнти вже оцінили високу якість, простоту  і універсальність наших виробів. Вони вкрай зручні у використанні, не займають багато місця і абсолютно невибагливі у роботі. У них можна зберігати будь-які матеріали чи продукцію, вони надійно збережуть їх від впливу різноманітних факторів навколишнього середовища.

Поліпропіленові упаковочні пакети

Враховуючи високу популярність поліпропіленового пакету у фасуванні та зберіганні продукції ми постійно тримаємо у наявності на складі багато готових розмірів пакетів, які користуються попитом. А індивідуальні розміри поліпропіленових пакетів звичайних, чи з клейовою стрічкою виготовлюємо на замовлення від 5000 шт.

Замовити поліпропіленові упаковочні пакети — це не тільки практичне, але ще й вкрай вигідне рішення для вашого бізнесу. Завдяки своїй міцності і витривалості, вони можуть служити вам тривалий період часу, а значить, вам ще довго не доведеться замовляти нову партію. Наші моделі абсолютно не бояться різких перепадів температур і не втрачають своїх властивостей під впливом ультрафіолетових променів і підвищеної вологості. Крім того, поліпропіленові упаковочні пакети легко витримають занадто високий або занадто низький атмосферний тиск.

 Крафт-пакети для фасування та продажу ваших виробів 

Деякі переваги якісних, потрібних та надійних крафт-пакетів. Серед головних плюсів таких виробів варто назвати:

  • високу міцність, що досягається за рахунок застосування особливої ​​технології виробництва;

  • екологічну чистоту — в крафт-пакетах можна зберігати навіть продукти харчування, сумніви в недостатній безпеці упаковки відпадають відразу ж;

  • можливість створення виробів будь-якого розміру і різних конфігурацій;

  • простота утилізації — після використання папір можна викинути в сміттєвий контейнер, їх також можна утилізувати разом з макулатурою;

  • широкі можливості для декорування упаковок.

Не гайте часу дарма — підбирайте та замовляйте наші вироби вже сьогодні!