Меню
Ваш кошик

Самозбірні коробки, для пересилки

Самозбірні коробки з якісного, практичного і надійного матеріалу гофрокартону являють собою готові вироби, які збираються в коробку без застосування клейового шару та додаткових зусилль. Конструкція такої коробки передбачає можливість багаторазового використання, оскільки її можна відкривати і закривати без шкоди для коробочки чи товару. Такі вироби є практично універсальними, проте найчастіше їх використовують для пересилки одягу або кондитерських виробів. Під час виготовлення використовується штанцформа, за допомогою якої на виробництві викарбовується заготовка або форма майбутньої коробки. Вона має необхідні лінії згину, отвори і засувки.

Особливості самозбірних коробок та їх сфера вжитку

Наші моделі самозбірних коробок з гофрокартону та для пересилки одягу і кондитерських виробів стали надзвичайно популярними на ринку України. При необхідності на них можна нанести друк або ваш логотип чи інформацію офсетним або трафаретним друком. Конструкція виробів може бути абсолютно різною, коробки можуть збиратися як з однієї частини, так і з декількох. Простота складання заготовки в готову коробку, а також на відсутність необхідності додаткового склеювання частин, що особливо актуально для упаковки харчових продуктів чи продукції широкого вжитку.

Коробкидля пересилки одягу, промислових товарів  та кондитерських виробів

Представлені у цьому розділі магазину самозбірні коробки з гофрокартону для пересилки заслужили свою довіру і звичайних користувачів, і спеціалістів та власників інтернет-магазинів, що займаються пересилкою товару. Така упаковка поставляється в повністю розкладеному вигляді, тому вона не займає багато місця під час транспортування та зберігання на торгових точках. Окрім того, такі коробки значно дешевші за аналогічні за розміром моделі, які містять точки склеювання. Якісні, надійні та практичні, ці коробки точно стануть вашими найкращими помічниками і допоможуть вирішити безліч питань, пов'язаних зі зберіганням чи транспортуванням ваших виробів.


Модель: Коробка для пряника
Міцна самозбірна коробка для печива, сувенірів, біжутерії, виробів ручної роботи, зберігання чи пересилки.Розміри коробки: 200*200*50 ммМатеріал коробки: міцний гофрокартон.Простий, міцний та практичний конструктив коробки.Універсальність розмірів дозволяють упаковувати різноманітні..
9.07 грн.
Модель: Коробка для пряника
Міцна самозбірна коробка для печива, сувенірів, біжутерії, виробів ручної роботи, зберігання чи пересилки.Розміри коробки: 215*215*85 ммМатеріал коробки: міцний гофрокартон.Простий, міцний та практичний конструктив коробки.Універсальність розмірів дозволяють упаковувати різноманітні..
14.90 грн.
Модель: Коробка для пряника
Міцна самозбірна коробка для печива, сувенірів, біжутерії, виробів ручної роботи, зберігання чи пересилки.Розміри коробки: 225*160*55 ммМатеріал коробки: міцний гофрокартон.Простий, міцний та практичний конструктив коробки.Універсальність розмірів дозволяють упаковувати різнома..
8.38 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Друк
Артіль Пак запустили шовкотрафаретний друк на коробках та пакетах. Тепер забрендувати своє пакування можна і не "космічними по кількості" тиражами - а всього навіть від 100 шт. Зазвичай це друк в один, або декілька кольорів, але ж і кольори друку по кольоровій схемі Pantone ! Улю..
3.10 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Самозбірна коробка
Самозбірна коробка з гофрокартону кришка-дно 310*280*110Різні сфери вжитку: зберігання взуття та одягу, подарункові магазини, одяг та аксесуари, ексклюзивна упаковка. Презентабельно та зручно транспортувати готовий продукт. Може продаватися клієнту, як транспортна упаковка, а може йти як бонус до по..
18.38 грн.
Модель: Коробка для чізкека
Розмір коробки: 230*230*100 ммКонструкція коробки самозбірна і складається з однієї частиниМатеріал коробки: білий микрогофрокартон з високим відсотком білизни білого шару.Цю коробку створили для полегшення і оптимізації процесу декорування, упаковки, зберігання і транспортування готових виробів.Кор..
17.19 грн.
Модель: Коробка для чізкека
Розмір коробки: 300 * 300 * 60 ммКонструкція коробки складається з однієї частиниМатеріал коробки: білий микрогофрокартон з високим відсотком білизни білого шару.Цю коробку створили для полегшення і оптимізації процесу декорування, упаковки, зберігання і транспортування готових виробів.Коробка самоз..
12.38 грн.
Модель: Коробка самозбірна
Розмір коробки: 400 * 320 * 60 ммКонструкція коробки складається з однієї частиниМатеріал коробки: білий мікрогофрокартон з високим відсотком білизни білого шару.Цю коробку створили для полегшення і оптимізації процесу декорування, упаковки, зберігання і транспортування готових виробів.Коробка самоз..
18.69 грн.
Модель: Коробка для чізкека
Розмір коробки: 300 * 300 * 110 ммКонструкція коробки: з однієї частиниМатеріал коробки: білий микрогофрокартон з високим відсотком білизни білого шару.Цю коробку створили для полегшення і оптимізації процесу декорування, упаковки, зберігання і транспортування готових виробів.Коробка самозбірна, скл..
19.56 грн.
Модель: Коробка самозбірна
Розмір коробки: 295*195*100 ммКласична конструкція коробки складається з двох частин, кришка і дно.Матеріал коробки: білий микрогофрокартон з високим відсотком білизни білого шару.Коробка самозбірна, складається з двох частин і дає можливість штабелювати її під час транспортування і зберігання.Викор..
11.69 грн.
Модель: Коробка самозбірна
Розмір коробки: 300 * 100 * 50 ммМоже використовуватися для упаковки хачапурі, пирогів, одягу або сувенірів.Конструкція коробки складається з однієї частиниМатеріал коробки: білий микрогофрокартон з високим відсотком білизни білого шару.Цю коробку створили для полегшення і оптимізації процесу декору..
8.69 грн.
Модель: Коробка самозбірна
Розмір коробки: 300 * 200 * 50 ммМоже використовуватися для упаковки пирогів та хачапурі, одягу або сувенірів.Конструкція коробки складається з однієї частиниМатеріал коробки: білий микрогофрокартон з високим відсотком білизни білого шару.Цю коробку створили для полегшення і оптимізації пр..
13.06 грн.
Показано з 1 по 12 із 12 (1 сторінок)