Меню
Ваш кошик

Паковання для фаст-фуду

Якісна картонна упаковка для відділів фаст-фуду — невід'ємний елемент обслуговування і формування фірмового стилю мереж швидкого харчування. У цьому каталозі представлені найкращі коробки для лапші і бургерів, що виготовлені з повністю безпечних матеріалів, що дозволених до використання в харчовій промисловості. Головною особливістю таких виробів є наявність бар'єрних властивостей (жиро- та вологостійкість, підвищена міцність). В якості основи для упаковки виступають пергамент різної щільності, картон з ламінацією або ж гофрокартон. Зазначимо, ми виготовимо картонні коробки для фаст-фуду, що повністю будуть відповідати вимогам замовника.

Картонні коробки для фаст-фуду

Представлені в цьому розділі картонні коробки для фаст-фуду можуть бути одного кольору (білий чи крафт), з нейтральним малюнком або ж брендовані у вашому стилі. Ми можемо нанести необхідну інформацію на упаковку для лапші чи бургерів, а також ваш логотип чи контактні дані. Одноразова упаковка оформляється з використанням сучасних поліграфічних технік ламінації, конгревного тиснення, тиснення фольгою, які дозволяють коробці максимально відповідати експлуатаційним вимогам. Стильна, яскрава і сучасна, вона точно зверне на себе увагу ваших замовників.

Коробки для лапші та бургерів

Наші моделі коробочок для фаст-фуду наділені цілим рядом важливих переваг. Зокрема, така упаковка для лапші та бургерів має певні особливості:

  • ефективно підтримує температуру гарячих продуктів протягом тривалого часу;

  • зберігає оригінальну свіжість продукції, та її первісну форму;

  • підкреслює естетичний вигляд їжі на виніс;

  • забезпечує максимальну зручність використання для клієнтів та транспортування.

Таким чином наша упаковка є чудовим варіантом для використання у громадських закладах харчування, вона стане приємною деталлю, що допоможе клієнту запам'ятати вашу компанію і повернутись з замовленням знову. Високу якість і міцність нашої продукції гарантуємо!

Виробник: Артіль Пак Модель: Друк
Артіль Пак запустили шовкотрафаретний друк на коробках та пакетах. Тепер забрендувати своє пакування можна і не "космічними по кількості" тиражами - а всього навіть від 100 шт. Зазвичай це друк в один, або декілька кольорів, але ж і кольори друку по кольоровій схемі Pantone ! Улю..
3.10 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка
Біла коробка кришка-дно для фасування гамбургерів, чизбургерів, фішбургери і інших бутербродів. Всередині за ламінована, що дозволяє класти жирні бургери з соусами, матеріал стійкий до жирів та харчових кислот.Довжина / Ширина / Висота: 120х120х110 Папір / Щільність г / м2: Харчовий картон, 300 г ..
10.50 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка
Крафтова коробка кришка-дно для фасування гамбургерів, чизбургерів, фішбургери і інших бутербродів. Всередині за ламінована, що дозволяє класти жирні бургери з соусами, матеріал стійкий до жирів та харчових кислот.Довжина / Ширина / Висота: 120х120х110 Папір / Щільність г / м2: Харчовий картон, 30..
16.65 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка
Коробка кришка-дно для фасування гамбургерів, чизбургерів, фішбургери і інших бутербродів. Всередині за ламінована, що дозволяє класти жирні бургери з соусами, матеріал стійкий до жирів та харчових кислот.Довжина / Ширина / Висота: 120х120х110 Папір / Щільність г / м2: Харчовий картон, 300 г / м2,..
16.65 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка для лапші
Коробка для лапші 105*85*65 Біла 750/500г Біла ламінована в середині коробка, спецільно розроблена  для пасти, локшини, рису, салатів, будь-яких (НЕ рідкідких) гарячих та  холодних страв.  РОЗМІР: 105*85*65 мм об'єм: 7500 мл. / 500 гр. Папір / Щільність г / м2: Харчовий к..
7.88 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка для лапші
Коробка для лапші 105*85*65 крафтова 750/500г Крафтова коробка, з ламінацією в середині , спецільно розроблена  для пасти, локшини, рису, салатів, будь-яких (НЕ рідкідких) гарячих та  холодних страв.  РОЗМІР: 105*85*65 мм об'єм: 7500 мл. / 500 гр. Папір / Щільність г / м2..
7.88 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка для лапші
Коробка для лапші 90*75*60 Біла 500/300г Біла мелована з ламінацією в середині коробка, розроблена спецільно  для пасти, локшини, рису, салатів, будь-яких (НЕ рідкідких) гарячих та  холодних страв.  РОЗМІР: 90*75*60 мм об'єм: 500 мл. / 300 гр. Папір / Щільність г / м2: Ха..
6.75 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка
Біла самозбірна коробка  призначення для суші та салатів. Внутрішня частина коробки покрита ламінованим шаром, що дозволяє зберегти продукт теплим та свіжим. Завдяки ламінації всередині коробки блюдо надовго зберігає свіжість! Подібна ламінація добре утримує тепло і перешкоджає протіканню масла та ..
7.88 грн.
Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)