Меню
Ваш кошик

Топпери

В цьому розділі ви знайдете топери для декору кондитерських виробів - дерев'яні та пластикові.

Легкі у використанні - достатньо лише вставити вибраний топер у готовий виріб

Модель: Топпер пластик
Дзеркальний топпер "Я тебе кохаю", золотоРозмір напису 12*6, довжина ніжки 7 смТоппер виготовлений з високоякісного пластику, який імітує дзеркальну поверхню. Такий виріб легко закріплюється на вершині торту, завдяки своїй надійній конструкції. Він не тільки слугує прикрасою, але й є чудовим альтерн..
50.00 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Топпер пластик
Торцевий топпер "Ти моє ВСЕ" золотоРозмір напису 12*5 смТоппер виготовлений з високоякісного пластику, який імітує дзеркальну поверхню. Кріпиться до торту за допомогою спеціальної палички, яка йде в комплекті. Він не тільки слугує прикрасою, але й є чудовим альтернативним варіантом традиційного торт..
50.00 грн.
Модель: Топпер пластик
Дзеркальний топпер "Happy Birthday", золотоШирина 10см, висота 15 смТоппер виготовлений з високоякісного пластику, який імітує дзеркальну поверхню. Такий виріб легко закріплюється на вершині торту, завдяки своїй надійній конструкції. Він не тільки слугує прикрасою, але й є чудовим альтернативним вар..
50.00 грн.
Модель: Топпер пластик
Дзеркальний топпер "Mr&Mrs"Ширина 10см, висота 13смТоппер виготовлений з високоякісного пластику, який імітує дзеркальну поверхню. Такий виріб легко закріплюється на вершині торту, завдяки своїй надійній конструкції. Він не тільки слугує прикрасою, але й є чудовим альтернативним варіантом традиційно..
50.00 грн.
Модель: Топпер пластик
Дзеркальний топпер "Вітаю"Ширина 11см, висота 10смТоппер виготовлений з високоякісного пластику, який імітує дзеркальну поверхню. Такий виріб легко закріплюється на вершині торту, завдяки своїй надійній конструкції. Він не тільки слугує прикрасою, але й є чудовим альтернативним варіантом традиційног..
45.00 грн.
Дзеркальний топпер "З днем народження", золото Дзеркальний топпер "З днем народження", золото
Очікуємо
Модель: Топпер пластик
Дзеркальний топпер "З днем народження", золотоШирина 14см, висота 13 смТоппер виготовлений з високоякісного пластику, який імітує дзеркальну поверхню. Такий виріб легко закріплюється на вершині торту, завдяки своїй надійній конструкції. Він не тільки слугує прикрасою, але й є чудовим альтернати..
45.00 грн.
Модель: Топпер пластик
Дзеркальний топпер "Коханому чоловіку"Ширина 12см, висота 13смТоппер виготовлений із високоякісного пластику, який імітує дзеркальну поверхню. Такий виріб легко закріплюється на вершині торта, завдяки своїй надійній конструкції. Він не лише слугує прикрасою, а й є чудовим альтернативним варіантом тр..
50.00 грн.
Модель: Топпер пластик
Дзеркальний топпер "Найкращій мамулі", сріблястийШирина 13см, висота 13смТоппер виготовлений з високоякісного пластику, який імітує дзеркальну поверхню. Такий виріб легко закріплюється на вершині торту, завдяки своїй надійній конструкції. Він не тільки слугує прикрасою, але й є чудовим альтерна..
50.00 грн.
Модель: Топпер пластик
Дзеркальний топпер "Найкращому татові та дідусеві"Ширина 12см, висота 13смТоппер виготовлений з високоякісного пластику, який імітує дзеркальну поверхню. Такий виріб легко закріплюється на вершині торту, завдяки своїй надійній конструкції. Він не тільки слугує прикрасою, але й є чудовим альтернативн..
49.00 грн.
Модель: Топпер пластик
Дзеркальний топпер "Ти особлива"Ширина 12см, висота 16смТоппер виготовлений з високоякісного пластику, який імітує дзеркальну поверхню. Такий виріб легко закріплюється на вершині торту, завдяки своїй надійній конструкції. Він не тільки слугує прикрасою, але й є чудовим альтернативним варіантом тради..
50.00 грн.
Модель: Топпер ДВП
Топпер "HAPPY BIRTHDAY" з ДВП, сріблястийМає забарвлення з двох сторінШирина 11см, висота 20смНатуральний дерев'яний топпер для торту - це чарівний аксесуар, що додає вашому тортові теплоту та натуральну красу.Легке закріплення на вершині торту робить використання топпера простим та зручним. Ві..
18.00 грн.
Модель: Топпер ДВП
Топпер "He  She?" з ДВП, сріблястийМає забарвлення з двох сторінШирина 10см, висота 14смНатуральний дерев'яний топпер для торту - це чарівний аксесуар, що додає вашому тортові теплоту та натуральну красу.Легке закріплення на вершині торту робить використання топпера простим та зручним. Він не тільки..
18.00 грн.
Модель: Топпер ДВП
Топпер "Princess" з ДВП, золотоМає забарвлення з двох сторінШирина 14см, висота 14смНатуральний дерев'яний топпер для торту - це чарівний аксесуар, що додає вашому тортові теплоту та натуральну красу.Легке закріплення на вершині торту робить використання топпера простим та зручним. Він не тільки над..
21.00 грн.
Модель: Топпер ДВП
Топпер "Відьми не старіють" з ДВП, чорнийМає забарвлення з одної сторониШирина 12см, висота 12смНатуральний дерев'яний топпер для торту - це чарівний аксесуар, що додає вашому тортові теплоту та натуральну красу.Легке закріплення на вершині торту робить використання топпера простим та зручним. Він н..
14.00 грн.
Модель: Топпер ДВП
Топпер "Вітаю" з ДВП, білийМає забарвлення з одної сторониШирина 14см, висота 18смНатуральний дерев'яний топпер для торту - це чарівний аксесуар, що додає вашому тортові теплоту та натуральну красу.Легке закріплення на вершині торту робить використання топпера простим та зручним. Він не тільки надає..
11.00 грн.
Модель: Топпер ДВП
Топпер "З днем народження" з ДВП, білийМає забарвлення з одної сторониШирина 12см, висота 12смНатуральний дерев'яний топпер для торту - це чарівний аксесуар, що додає вашому тортові теплоту та натуральну красу.Легке закріплення на вершині торту робить використання топпера простим та зручним. Він не ..
11.00 грн.
Модель: Топпер ДВП
Топпер "З днем народження" з ДВП, білийМає забарвлення з одної сторониШирина 12см, висота 14смНатуральний дерев'яний топпер для торту - це чарівний аксесуар, що додає вашому тортові теплоту та натуральну красу.Легке закріплення на вершині торту робить використання топпера простим та зручним. Він не ..
11.00 грн.
Модель: Топпер ДВП
Топпер "Слава Україні" з ДВП, золотоМає забарвлення з двох сторінШирина 13см, висота 14смНатуральний дерев'яний топпер для торту - це чарівний аксесуар, що додає вашому тортові теплоту та натуральну красу.Легке закріплення на вершині торту робить використання топпера простим та зручним. Він не тільк..
21.00 грн.
Модель: Топпер ДВП
Топпер "Таїнство Хрещення" з ДВП, білийМає забарвлення з одної сторониШирина 12см, висота 20смНатуральний дерев'яний топпер для торту - це чарівний аксесуар, що додає вашому тортові теплоту та натуральну красу.Легке закріплення на вершині торту робить використання топпера простим та зручним. Він не ..
11.00 грн.
Модель: Топпер ДВП
Топпер Дівчина в бокалі з ДВП, золотоМає забарвлення з двох сторінШирина 12см, висота 17смНатуральний дерев'яний топпер для торту - це чарівний аксесуар, що додає вашому тортові теплоту та натуральну красу.Легке закріплення на вершині торту робить використання топпера простим та зручним. Він не тіль..
21.00 грн.
Модель: Топпер пластик
Торцевий топпер "Happy Birthday" золотоШирина 13смТоппер виготовлений з високоякісного пластику, який імітує дзеркальну поверхню. Кріпиться до торту за допомогою спеціальної палички, яка йде в комплекті. Він не тільки слугує прикрасою, але й є чудовим альтернативним варіантом традиційного тортового ..
49.00 грн.
Модель: Топпер пластик
Торцевий топпер "One" сріблоШирина 12смТоппер виготовлений з високоякісного пластику, який імітує дзеркальну поверхню. Кріпиться до торту за допомогою спеціальної палички, яка йде в комплекті. Він не тільки слугує прикрасою, але й є чудовим альтернативним варіантом традиційного тортового оформлення...
49.00 грн.
Модель: Топпер пластик
Торцевий топпер "Герб України" золотоШирина 4смТоппер виготовлений з високоякісного пластику, який імітує дзеркальну поверхню. Кріпиться до торту за допомогою спеціальної палички, яка йде в комплекті. Він не тільки слугує прикрасою, але й є чудовим альтернативним варіантом традиційного тортового офо..
35.00 грн.
Модель: Топпер пластик
Торцевий топпер "З днем народження" золотоШирина 11смТоппер виготовлений з високоякісного пластику, який імітує дзеркальну поверхню. Кріпиться до торту за допомогою спеціальної палички, яка йде в комплекті. Він не тільки слугує прикрасою, але й є чудовим альтернативним варіантом традиційного тортово..
49.00 грн.
Показано з 1 по 24 із 27 (2 сторінок)