Меню
Ваш кошик

Загальні положення та умови

Використання сайту.

Інформація на Сайті artilpak.com доступна для перегляду і використанні виключно в особистих цілях, неприпустимо комерційне або інше використання контенту (фото, лого компанії, зображення, символи, описи) на інших ресурсах, без узгодження з компанією Артіль Пак.

Вся інформації на Сайті artilpak.com захищена законом про авторське право і іншими законами про захист прав власності, закон про використання торговельної марки та інших нормативно-правових документах.  Сайт компанії є платформою для розміщення інформації щодо товарів, послуг та іншої інформації.  Відповідальність за розміщення інформації на сайті несе Адміністрація сайту або інша юридична особа або фізична особа-підприємець, якому Адміністрація надала дозвіл на це розміщення.

Відмова від відповідальності.

Матеріали та послуги Сайту надаються виключно в режимі он-лайн.  Інформація на Сайті постійно оновлюється і в будь-який момент інформація може стати застарілою.  Сайт artilpak.com не гарантує 100% точності і всієї повноти інформації про товар, терміни доставки і виготовлення товарів, ціни, послуги, акції, які надаються на цьому Сайті.

Сайт artilpak.com в будь-який час без повідомлення може вносити зміни ціни, товари та послуги, що надаються на Сайті.  Artilpak.com не несе відповідальності за будь-які збитки, що виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.

Реєстрація на сайті.

При реєстрації на Сайті і оформленні замовлення, ви погоджуєтеся надати достовірну і точну інформацію про себе і свої контактні дані.  Адміністрація сайту з повагою і відповідальністю ставиться до конфіденційної інформації будь-якої особи, яка стала відвідувачем сайту.  Беручи цю угоду, Користувач дає згоду на збір і використання певної інформації про користувача відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних» та політикою Адміністрації Сайту, щодо захисту персональних даних.  Крім того, Користувач погоджується з тим, що Адміністрація Сайту може збирати, використовувати, передавати, обробляти і підтримувати інформацію, пов'язану з профілем користувача, з метою надання відповідних послуг Користувачеві.


В результаті реєстрації ви отримуєте свій логін і пароль, за безпеку яких ви самі несете відповідальність.  Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном і паролем на Сайті.  У разі втрати реєстраційних даних ви зобов'язуєтеся повідомити нам про це.


Сайт artilpak.com залишає за собою право розсилки акційних пропозицій на вашу електронну адресу і телефон, зазначені в замовленні.  Якщо ви не хочете отримувати інформативні смс і електронні листи про наші акції, зателефонуйте в наш колл-центр і відмовтеся або надішліть листа з відмовою від розсилки на пошту.  При відмові ми зобов'язуємося виключити Вашу електронну адресу з смс-розсилки та email-розсилки.

Зворотній зв'язок і коментарі.

Звертаючись до нас або залишаючи свої коментарі на Сайті, ви несете відповідальність, що дане повідомлення не є незаконним або шкідливим, загрозливим, наклепницьким або ображає моральність, порушує чужі авторські права, пропагує ненависть і / або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою,  релігійною, соціальною ознакою, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України.

Ви погоджуєтеся, що будь-яке ваше повідомлення artilpak.com може видаляти без вашої на те згоди, а також безоплатно використовувати на свій розсуд. Сайт не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену користувачами Сайту.

 Увага!  Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте ці умови.  Якщо ви не згодні з цими умовами, не використовуйте цей сайт.