Меню
Ваш кошик

Стрічки

Шукаєте ідеальний аксесуар для прикрашання подарунків, коробочок, букетів? Наша атласна стрічка саме те, що вам потрібно!

Ми пропонуємо різні розміри стрічки від тоненької до ширшої. А широкий вибір кольорів дозволить створити дизайн, що відповідає вашому смаку і темі свята.

Модель: Стрічка атлас
Стрічка атласна Бежева, 0,6 см, 23 метраОдностороння атласна стрічка – аксесуар, який широко використовується для декорування. Не гайте часу – замовте нашу атласну стрічку для прикрашання та пакування своєї продукції! Додайте нотку розкоші та елегантності до кожного свого творіння!..
12.50 грн.
Модель: Стрічка атлас
Стрічка атласна Блакитна, 0,6 см, 23 метраОдностороння атласна стрічка – аксесуар, який широко використовується для декорування. Не гайте часу – замовте нашу атласну стрічку для прикрашання та пакування своєї продукції! Додайте нотку розкоші та елегантності до кожного свого творіння!..
12.50 грн.
Модель: Стрічка атлас
Стрічка атласна Бузкова, 0,6 см, 23 метраОдностороння атласна стрічка – аксесуар, який широко використовується для декорування. Не гайте часу – замовте нашу атласну стрічку для прикрашання та пакування своєї продукції! Додайте нотку розкоші та елегантності до кожного свого творіння!..
12.50 грн.
Модель: Стрічка атлас
Стрічка атласна Жовта, 0,6 см, 32 метраОдностороння атласна стрічка – аксесуар, який широко використовується для декорування. Не гайте часу – замовте нашу атласну стрічку для прикрашання та пакування своєї продукції! Додайте нотку розкоші та елегантності до кожного свого творіння!..
16.00 грн.
Модель: Стрічка атлас
Стрічка атласна Світло-сіра, 0,6 см, 23 метраОдностороння атласна стрічка – аксесуар, який широко використовується для декорування. Не гайте часу – замовте нашу атласну стрічку для прикрашання та пакування своєї продукції! Додайте нотку розкоші та елегантності до кожного свого творіння!..
12.50 грн.
Модель: Стрічка атлас
Стрічка атласна Темно-зелена, 0,6 см, 23 метраОдностороння атласна стрічка – аксесуар, який широко використовується для декорування. Не гайте часу – замовте нашу атласну стрічку для прикрашання та пакування своєї продукції! Додайте нотку розкоші та елегантності до кожного свого творіння!..
12.50 грн.
Модель: Стрічка атлас
Стрічка атласна Темно-червона, 0,6 см, 23 метраОдностороння атласна стрічка – аксесуар, який широко використовується для декорування. Не гайте часу – замовте нашу атласну стрічку для прикрашання та пакування своєї продукції! Додайте нотку розкоші та елегантності до кожного свого творіння!..
12.50 грн.
Модель: Стрічка атлас
Стрічка атласна Фіолетова, 0,6 см, 23 метраОдностороння атласна стрічка – аксесуар, який широко використовується для декорування. Не гайте часу – замовте нашу атласну стрічку для прикрашання та пакування своєї продукції! Додайте нотку розкоші та елегантності до кожного свого творіння!..
12.50 грн.
Модель: Стрічка атлас
Стрічка атласна Червона, 1 см, 32 метраОдностороння атласна стрічка – аксесуар, який широко використовується для декорування. Не гайте часу – замовте нашу атласну стрічку для прикрашання та пакування своєї продукції! Додайте нотку розкоші та елегантності до кожного свого творіння!..
25.00 грн.
Модель: Стрічка атлас
Стрічка атласна Шоколад, 0,6 см, 23 метраОдностороння атласна стрічка – аксесуар, який широко використовується для декорування. Не гайте часу – замовте нашу атласну стрічку для прикрашання та пакування своєї продукції! Додайте нотку розкоші та елегантності до кожного свого творіння!..
12.50 грн.
Стрічка атласна Біла, 1 см, 32 метра Стрічка атласна Біла, 1 см, 32 метра
Очікуємо
Модель: Стрічка атлас
Стрічка атласна Біла, 1 см, 32 метраОдностороння атласна стрічка – аксесуар, який широко використовується для декорування. Не гайте часу – замовте нашу атласну стрічку для прикрашання та пакування своєї продукції! Додайте нотку розкоші та елегантності до кожного свого творіння!..
25.00 грн.
Стрічка атласна Бежева, 1,2 см, 23 метра Стрічка атласна Бежева, 1,2 см, 23 метра
Очікуємо
Модель: Стрічка атлас
Стрічка атласна Бежева, 1,2 см, 23 метраОдностороння атласна стрічка – аксесуар, який широко використовується для декорування. Не гайте часу – замовте нашу атласну стрічку для прикрашання та пакування своєї продукції! Додайте нотку розкоші та елегантності до кожного свого творіння!..
22.50 грн.
Модель: Стрічка атлас
Стрічка атласна Блакитна, 1,2 см, 23 метраОдностороння атласна стрічка – аксесуар, який широко використовується для декорування. Не гайте часу – замовте нашу атласну стрічку для прикрашання та пакування своєї продукції! Додайте нотку розкоші та елегантності до кожного свого творіння!..
22.50 грн.
Модель: Стрічка атлас
Стрічка атласна Бузкова, 1 см, 32 метраОдностороння атласна стрічка – аксесуар, який широко використовується для декорування. Не гайте часу – замовте нашу атласну стрічку для прикрашання та пакування своєї продукції! Додайте нотку розкоші та елегантності до кожного свого творіння!..
25.00 грн.
Модель: Стрічка атлас
Стрічка атласна Жовта, 1,2 см, 23 метраОдностороння атласна стрічка – аксесуар, який широко використовується для декорування. Не гайте часу – замовте нашу атласну стрічку для прикрашання та пакування своєї продукції! Додайте нотку розкоші та елегантності до кожного свого творіння!..
22.50 грн.
Модель: Стрічка атлас
Стрічка атласна Зелена, 1,2 см, 23 метраОдностороння атласна стрічка – аксесуар, який широко використовується для декорування. Не гайте часу – замовте нашу атласну стрічку для прикрашання та пакування своєї продукції! Додайте нотку розкоші та елегантності до кожного свого творіння!..
22.50 грн.
Модель: Стрічка атлас
Стрічка атласна Персик, 1 см, 32 метраОдностороння атласна стрічка – аксесуар, який широко використовується для декорування. Не гайте часу – замовте нашу атласну стрічку для прикрашання та пакування своєї продукції! Додайте нотку розкоші та елегантності до кожного свого творіння!..
25.00 грн.
Модель: Стрічка атлас
Стрічка атласна Персик, 1,2 см, 23 метраОдностороння атласна стрічка – аксесуар, який широко використовується для декорування. Не гайте часу – замовте нашу атласну стрічку для прикрашання та пакування своєї продукції! Додайте нотку розкоші та елегантності до кожного свого творіння!..
22.50 грн.
Модель: Стрічка атлас
Стрічка атласна Помаранчева, 0,6 см, 32  метраОдностороння атласна стрічка – аксесуар, який широко використовується для декорування. Не гайте часу – замовте нашу атласну стрічку для прикрашання та пакування своєї продукції! Додайте нотку розкоші та елегантності до кожного свого творіння!..
15.50 грн.
Модель: Стрічка атлас
Стрічка атласна Помаранчева, 1,2 см, 23 метраОдностороння атласна стрічка – аксесуар, який широко використовується для декорування. Не гайте часу – замовте нашу атласну стрічку для прикрашання та пакування своєї продукції! Додайте нотку розкоші та елегантності до кожного свого творіння!..
22.50 грн.
Модель: Стрічка атлас
Стрічка атласна Рожева, 1 см, 32 метраОдностороння атласна стрічка – аксесуар, який широко використовується для декорування. Не гайте часу – замовте нашу атласну стрічку для прикрашання та пакування своєї продукції! Додайте нотку розкоші та елегантності до кожного свого творіння!..
25.00 грн.
Стрічка атласна Темно-синя, 1,2 см, 23 метра Стрічка атласна Темно-синя, 1,2 см, 23 метра
Очікуємо
Модель: Стрічка атлас
Стрічка атласна Темно-синя, 1,2 см, 23 метраОдностороння атласна стрічка – аксесуар, який широко використовується для декорування. Не гайте часу – замовте нашу атласну стрічку для прикрашання та пакування своєї продукції! Додайте нотку розкоші та елегантності до кожного свого творіння!..
22.50 грн.
Модель: Стрічка атлас
Стрічка атласна Темно-червона, 1,2 см, 23 метраОдностороння атласна стрічка – аксесуар, який широко використовується для декорування. Не гайте часу – замовте нашу атласну стрічку для прикрашання та пакування своєї продукції! Додайте нотку розкоші та елегантності до кожного свого творіння!..
23.00 грн.
Модель: Стрічка атлас
Стрічка атласна Темно-червона, 2,5 см, 33 метраОдностороння атласна стрічка – аксесуар, який широко використовується для декорування. Не гайте часу – замовте нашу атласну стрічку для прикрашання та пакування своєї продукції! Додайте нотку розкоші та елегантності до кожного свого творіння!..
50.00 грн.
Показано з 1 по 24 із 34 (2 сторінок)