Меню
Ваш кошик

Коробки для готової їжі

Пропонуєте своїм клієнтам в ресторані чи кафе додатковий сервіс — замовлення їжі  з собою чи здійснюєте доставку? Ви вибрали правильний і перспективний напрямок роботи! Таке невелике але необхідне доповнення до сервісу, дозволяє поліпшити імідж вашого фірмового закладу, а також скоротити витрати на утилізацію оплачених, але недоїдених страв (часто клієнти навіть не чіпають, наприклад, десерти після ситного обіду). Пропонуємо вам універсальні коробки для готової їжі, які підійдуть для будь-якої продукції — кондитерки, піци, хачапурі, суші або фаст-фуду.

Якісні універсальні коробки для готової їжі в інтернет-магазині

Щоб клієнти мали змогу  успішно донесли своє замовлення до потрібного їм місця призначення, вам потрібно використовувати якісне і міцне паковання. Ми пропонуємо універсальні коробки для готової їжі, що не рвуться, не розлазяться і відмінно тримають свою форму. Наші коробочки для піци, хачапурі, суші і фаст-фуду максимально міцні та екологічно чисті. Ми можемо також доставити вам партію звичайної упаковки, яка не має розпізнавальних знаків (білу чи крафтову) або ж виготовимо вам індивідуальну брендовану продукцію. Вона допоможе сформувати потрібний імідж вашого закладу і буде служити додатковою рекламою вашого бізнесу.

Коробки для піци, хачапурі, суші та фаст-фуду

Наші моделі універсальних коробок для готової їжі уже заслужили повагу і спеціалістів, і звичайних користувачів. Адже вони зроблені з найкращих матеріалів. У розкладеному стані така упаковка для піци, хачапурі, суші або фастфуду не буде займати багато місця, тож зекономить ваш простір і час. Окрім того, ми пропонуємо лише зручні моделі, які надзвичайно прості у транспортуванні та збірці. Ціна ж на всі типи товарів приємно вас здивує, ви зможете розширити послуги свого ресторану чи закладу харчування і точно завоювати прихильність своїх клієнтів. Не відкладайте на завтра те, що можна замовити сьогодні — дзвоніть нам уже зараз!


Виробник: Артіль Пак Модель: Самозбірна коробка
Самозбірна коробка з гофрокартону кришка-дно 310*280*110Різні сфери вжитку: зберігання взуття та одягу, подарункові магазини, одяг та аксесуари, ексклюзивна упаковка. Презентабельно та зручно транспортувати готовий продукт. Може продаватися клієнту, як транспортна упаковка, а може йти як бонус до по..
18.38 грн.
Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)