Меню
Ваш кошик

Папір пергаментний, тішью

Пергаментний папір, знайшов своє застосування в багатьох галузях, в тому числі, також і серед матеріалів для паковання. Особливе місце, завдяки своїм властивостям, він займає в харчовій промисловості, адже його жиростійкі властивості тяжко недооцінити. В нашому магазині ви зможете придбати силіконізований та двосторонній папір, який стане вашим найкращим помічником для випікання тортів чи печива. Наш пергаментний папір витримує до п'яти  випічок з кожного боку і без втрати своїх властивостей.

 Переваги використання пергаментного паперу багаторазового використання.

Силіконізований  двосторонній пергаментний папір багаторазового використання має багато переваг.  Особливу увагу варто звернути на таких властивостях:

  • зниження енерговитрат, оскільки вам більше не треба буде прожарювати листи;

  • підвищення культури виробництва кондитерських виробів,  економія часу, коштів і зусилль. 

  • високі розділові властивості: продукти не пригоряють, чудово відокремлюються від робочих поверхонь чи форм  і самого паперу;

  • використовуючи наш пергаментний папір, ви зможете зменшити використання маргаринів та інших жирів.

 Силіконізований та двосторонній пергамент

Наші моделі силіконізованого та двостороннього пергаментного паперу будуть сприяти  приготуванню так званих  «чистих» виробів, що не містять канцерогенних речовин. Окрім того, папір який використовують для випікання характеризується високою жиро- і вологостійкістю. Саме ця особливість дозволяє заморожувати  в ньому і напівфабрикати. Пернаментний папір відповідає європейським вимогам якості до матеріалів, що знаходяться в безпосередньому контакті з харчовим продуктом.

Виробник: Артіль Пак Модель: пергамент
Крафт-папір у листах бурий/ підложка під піцу 300*300 (100шт) Цей папір виготовлений шляхом вторинної переробки целюлози і є екологічною сировиною!Папір крафт в листах бурий стане для Вас знахідкою, якщо потрібно: упакувати піцу, пиріг чи хачапурі в коробку; упакувати їжу з собою; ..
62.00 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: пергамент
Крафт-папір у листах бурий/ підложка під піцу 400*400 (100шт) Цей папір виготовлений шляхом вторинної переробки целюлози і є екологічною сировиною!Папір крафт в листах бурий стане для Вас знахідкою, якщо потрібно: упакувати піцу, пиріг чи хачапурі в коробку; упакувати їжу з собою; ..
97.00 грн.
Модель: Папір тішью
Папір тішью в рулоні Зелений, 50 см*14 мПапір пакувальний тішью  -  це стильний та елегантний аксесуар для оформлення ваших тортів, цукерок і солодощів. Цей папір володіє унікальними характеристиками, які роблять його ідеальним вибором для подачі ваших кулінарних шедеврів.Ви можете ви..
108.00 грн.
Модель: Папір тішью
Папір тішью в рулоні Какао, 50 см*14 мПапір пакувальний тішью - це стильний та елегантний аксесуар для оформлення ваших тортів, цукерок і солодощів. Цей папір володіє унікальними характеристиками, які роблять його ідеальним вибором для подачі ваших кулінарних шедеврів.Ви можете використовувати його ..
108.00 грн.
Папір тішью в рулоні Персик, 50 см*14 м Папір тішью в рулоні Персик, 50 см*14 м
Очікуємо
Модель: Тішью рулон
Папір тішью в рулоні Персик, 50 см*14 мПапір пакувальний тішью - це стильний та елегантний аксесуар для оформлення ваших тортів, цукерок і солодощів. Цей папір володіє унікальними характеристиками, які роблять його ідеальним вибором для подачі ваших кулінарних шедеврів.Ви можете використов..
108.00 грн.
Модель: Папір тішью
Папір тішью в рулоні Рожевий, 50 см*14 мПапір пакувальний тішью  -  це стильний та елегантний аксесуар для оформлення ваших тортів, цукерок і солодощів. Цей папір володіє унікальними характеристиками, які роблять його ідеальним вибором для подачі ваших кулінарних шедеврів.Ви можете використовувати й..
108.00 грн.
Модель: Папір тішью
Папір тішью в рулоні Червоний, 50 см*14 мПапір пакувальний тішью  -  це стильний та елегантний аксесуар для оформлення ваших тортів, цукерок і солодощів. Цей папір володіє унікальними характеристиками, які роблять його ідеальним вибором для подачі ваших кулінарних шедеврів.Ви можете в..
108.00 грн.
Папір тішью в рулоні Шоколад, 50 см*14 м Папір тішью в рулоні Шоколад, 50 см*14 м
Очікуємо
Модель: Тішью рулон
Папір тішью в рулоні Шоколад, 50 см*14 мПапір пакувальний тішью - це стильний та елегантний аксесуар для оформлення ваших тортів, цукерок і солодощів. Цей папір володіє унікальними характеристиками, які роблять його ідеальним вибором для подачі ваших кулінарних шедеврів.Ви можете використо..
108.00 грн.
Папірусний папір Тішью Аквамарин, 50*70 см (10 шт) Папірусний папір Тішью Аквамарин, 50*70 см (10 шт)
Очікуємо
Модель: Папір тішью
Папірусний папір Тішью Аквамарин, 50*70 см1 упаковка - 10 листівПапір пакувальний тішью - це стильний та елегантний аксесуар для оформлення ваших тортів, цукерок і солодощів. Цей папір володіє унікальними характеристиками, які роблять його ідеальним вибором для подачі ваших кулінарних шеде..
46.00 грн.
Модель: Папір тішью
Папірусний папір Тішью Оливка, 50*70 см1 упаковка - 10 листівПапір пакувальний тішью - це стильний та елегантний аксесуар для оформлення ваших тортів, цукерок і солодощів. Цей папір володіє унікальними характеристиками, які роблять його ідеальним вибором для подачі ваших кулінарних шедеврі..
46.00 грн.
Модель: Папір тішью
Папірусний папір Тішью Персик, 50*70 см1 упаковка - 10 листівПапір пакувальний тішью - це стильний та елегантний аксесуар для оформлення ваших тортів, цукерок і солодощів. Цей папір володіє унікальними характеристиками, які роблять його ідеальним вибором для подачі ваших кулінарних шедеврі..
46.00 грн.
Модель: Папір тішью
Папірусний папір Тішью Помаранч, 50*70 см1 упаковка - 10 листівПапір пакувальний тішью - це стильний та елегантний аксесуар для оформлення ваших тортів, цукерок і солодощів. Цей папір володіє унікальними характеристиками, які роблять його ідеальним вибором для подачі ваших кулінарних шедев..
46.00 грн.
Папірусний папір Тішью Рожева, 50*70 см (10 шт) Папірусний папір Тішью Рожева, 50*70 см (10 шт)
Очікуємо
Модель: Папір тішью
Папірусний папір Тішью Рожева, 50*70 см1 упаковка - 10 листівПапір пакувальний тішью - це стильний та елегантний аксесуар для оформлення ваших тортів, цукерок і солодощів. Цей папір володіє унікальними характеристиками, які роблять його ідеальним вибором для подачі ваших кулінарних шедеврі..
46.00 грн.
Модель: Папір тішью
Папірусний папір Тішью Червоний, 50*70 см1 упаковка - 10 листівПапір пакувальний тішью - це стильний та елегантний аксесуар для оформлення ваших тортів, цукерок і солодощів. Цей папір володіє унікальними характеристиками, які роблять його ідеальним вибором для подачі ваших кулінарних шедев..
46.00 грн.
Папірусний папір Тішью Шоколад, 50*70 см (10 шт) Папірусний папір Тішью Шоколад, 50*70 см (10 шт)
Очікуємо
Модель: Папір тішью
Папірусний папір Тішью Шоколад, 50*70 см1 упаковка - 10 листівПапір пакувальний тішью - це стильний та елегантний аксесуар для оформлення ваших тортів, цукерок і солодощів. Цей папір володіє унікальними характеристиками, які роблять його ідеальним вибором для подачі ваших кулінарних шедеврів.Ви може..
46.00 грн.
Модель: Пергамент
Пергамент двосторонній силіконізований використовується  багаторазово, витримує більше 5 випічок.При випіканні вироби не прилипають і не пригорають;Не потребує додаткового змазування жиром, що зменшує витрати на приготування кондитерських  виробів.Зручний формат.Екологічно чистий матеріал. Його можн..
255.00 грн.
Модель: Пергамент
Пергамент двосторонній силіконізований використовується  багаторазово, витримує більше 5 випічок.При випіканні вироби не прилипають і не пригорають;Розмір - 400мм*600мм Не потребує додаткового змазування жиром, що зменшує витрати на приготування кондитерських  виробів.Зручний формат.Е..
255.00 грн.
Показано з 1 по 17 із 17 (1 сторінок)