Меню
Ваш кошик

Підложки

Бездоганний вигляд кондитерських виробів забезпечує не тільки майстерність кондитера чи правильна рецептура, якісні інгредієнти та надзвичайне оформлення виробу, але і основа, на якій розміщується торт чи інший кондитерський виріб. Таку основу і  називають підложками під торт, вони гарантують надійність і рівну поверхню під виробом. Водночас, виконані в стильному дизайні, вони ще й гармонійно завершать чи доповнять презентацію ваших смачних святкових шедеврів. У нас ви зможете придбати різні види таких виробів — ламіновані прості, підсилені з принтом, золоті, білі та багато інших. Також вони можуть бути різної форми та розміру, деталі вам слід уточнити під час оформлення замовлення у наших менеджерів інтернет-магазину.

Ламіновані і підсилені підложки під торт

У нас ви знайдете різноманітні види підложок під торт. Паперові й ажурні моделі виконують скоріше естетичну і декоративну функцію, їх можна постелити на піднос або тортівницю, на яку потім викладається виріб. Також у нас ви знайдете моделі з ламінованого ущільненого картону, такі підложки під торт допоможуть зберегти первозданний вигляд торта, вони зовсім не вбирають вологу і жир, а також підходять для будь-яких виробів, та легко чистяться від залишків крему, що лишається під час монтування торту. Водночас, підсилені варіанти нагадують скоріше постамент, виглядають оригінально і є дуже стійкими при транспортуванні. Найбільш популярними кольорами для оформлення служать білий і золотий, хоча у моду зараз активно вривається підложка для торту з принтом та святковими дизайнами

Золоті та білі підложки

Усі підложки покриваються красивим харчовим картоном, який приховує внутрішню міцну частину. Наші ламіновані та підсилені варіанти точно не залишать вас байдужими, адже вони сертифіковані на доступ з харчовими продуктами. У нашому магазині Артіль Пак є великий асортимент форм — круглі, квадратні та прямокутні; різних розмірів — від маленьких (для тістечок та десертів) до великих під пироги і багатоярусні святкові торти. Вони бувають в лаконічному простому дизайні або оригінально оформлені, що є додатковим атрибутом кондитерських виробів чи демонстрації тортів.