Меню
Ваш кошик

Принцип створення індивідуальної упаковки

Круто!  У вас з'явилась ідея та непероборне бажання виготовити коробки, пакети, чи інше паковання зі своїм дизайном чи логотипом ! Дійсно, ваш товар має отримати найкраще вбрання, а вас, вашу торгову мережу чи невеличку кондитерську вже мають пізнавати !  Що саме потрібно? З чого почати?  Спробуємо розказати та допомогти у виготовленні індивідуальних коробок на  замовлення.

1. Ідея. Тут ми вас з радістю вислухаємо і спробуємо підказати найбільш економічно вигідні рішення.

2. Конструктив. Вивчаємо ваш продукт та створюємо нову конструкцію паковання чи адаптуємо уже існуючу у нас.

3. Виготовлення ножа. Мабуть сама затратна частина процесу. вартість може складати 3000,00-15000,00 гривень. Але деякі ножі ми все-таки виготовлюємо і за свій рахунок.

4. Дизайн коробки. Тут є робота і замовнику і дизайнеру, що створить неповторний образ, і тому, хто виведе уже на друк на виробництві.

5. Тираж. Золоте правило: чим більше тираж - тим нижча собівартість готової коробки. Чому саме так?  Існуть приладочні роботи на друк (виготовлення друкарської форми) і на саме виготовлення коробки, вартість яких падає на увесь тираж.

6. Друк вашого замовлення.

7. Виготовлення коробки (висічка, поклейка)

8. Упаковка готової продукції і відправка щасливому замовнику.

Оптимальний тираж - від 2000 шт.

Так, бувають і виключення, деякі існуючі у нас коробки ми можемо брендувати і від 300 шт.

Якщо ви налаштовані вивести на ринок свій продукт у власному яскравому вбранні - звертайтесь, ми любимо цікаві задачі по створенню та виготовленню коробок під замовлення з брендуванням.