Меню
Ваш кошик

Програма лояльності Артіль Пак

Раді вітати вас в нашому інтернет-магазині.

Програма лояльності розповсюджується тільки на Зареєстрованих Користувачів.

Зареєстрований Користувач має свій логін та пароль, що створює сам.

Зареєстрований Користувач має особистий кабінет, в якому може бачити усі свої замовлення, статуси їх виконання та стан бонусного рахунку.


Бонусні Гривні.

З кожної купленої одиниці товару Покупець отримує нарахування Бонусних Гривень на свій особистий рахунок у розмірі мінімум 1,5% від вартості товару.

Бонусні Гривні можливо накопичувати. Витрачати Бонусні Гривні Покупець може у будь-який час та свій розсуд під час оформлення наступного замовлення.

Розмір відсотку нарахування Бонусних Гривень може збільшуватись на певні групи товарів під час проведення додаткових акцій, про що повідомляється на сторінках сайту чи наших сторінках соціальних мереж Facebook та Instagram.

Бонусні Гривні можуть нараховуватись клієнту на рахунок додатково, про що Покупець інформується засобами телефонного зв'язку, смс чи електронним листом.


Купони на знижку.

Купони короткої дії на разову покупку чи вказаний період. Процент знижки від 5 до 50% на групу товару чи певні товари. Номер купону покупець отримує електронною поштою, засобами смс-інформування чи дізнається на наших сторінках соціальних мереж Facebook та Instagram.

 

Дисконта карта.

Постійні покупці додатково можуть отримувати іменні дисконтні картки з фіксованою знижкою на усі товари, що продаються в інтернет-магазині Артіль Пак. Про що Клієнти особисто інформуються засобами телефонного зв'язку.