Меню
Ваш кошик

Артіль Пак

Коробка для торту чи чизкейку Метелик 300*300*250 Бура Коробка для торту чи чизкейку Метелик 300*300*250 Бура
Немає в наявності
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка для торта
Найпопулярніша коробка та розмір серед кондитерів! Має унікальний запатентований дизайн і бурий колір! Спеціальне дизайнерське рішення у вигляді метеликів не верхній частині  надає унікального вигляду цій коробці. Коробка пройшла детальне тестування! І навіть маленьке рішення з закругленням країв, з..
29.83 грн.
Коробка для торту, пирога, тістечок і чізкейку 300*200*60 з ручкою Коробка для торту, пирога, тістечок і чізкейку 300*200*60 з ручкою
Передзамовлення
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка для десертов
Коробка для торту, пирога, тістечок і чізкейку  300*200*60 з ручкоюРізні сфери вжитку: кондитерські, хлібопекарні, подарункові магазини, одяг та аксесуари, ексклюзивна упаковка. Презентабельно та зручно транспортувати готовий продукт. Може продаватися клієнту, як транспортна коробка, а може  йти як ..
15.85 грн.
Коробка для торту,чизкейку чи пирога Метелик 250*250*200 Бура Коробка для торту,чизкейку чи пирога Метелик 250*250*200 Бура
Передзамовлення
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка для торта
Точно найпопулярніша коробка та розмір серед кондитерів! Має унікальний запатентований дизайн! А спеціальне дизайнерське рішення у вигляді метеликів не верхній частині  надає унікального вигляду цій коробці в бурому кольорі. Коробка пройшла детальне тестування! І навіть маленьке рішення з закругленн..
24.43 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка для цукерок
Коробка для цукерок і подарунків (16 шт) Біла з вікном 150*150*30Все дуже просто! Ми взяли нашу Коробку 150*150*30 біла  та виготовили туди вставку для 16-ти цукерок.Тепер маємо коробку з білосніжного картону з вікном з ПВХ плівки та вставкою на 16 цукерок. Чудова упаковка для ексклюзивних..
15.90 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка для цукерок
Коробка для цукерок і подарунків (16 шт) Крафт з вікном 150*150*30Все дуже просто! Ми взяли нашу Коробку 150*150*30 біла  та виготовили туди вставку для 16-ти цукерок.Тепер маємо коробку з білосніжного картону з вікном з ПВХ плівки та вставкою на 16 цукерок. Чудова упаковка для ексклюзивни..
15.90 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка для цукерок
Все дуже просто! Ми взяли нашу Коробку 150*150*30 біла з кришкою ПВХ  та виготовили туди вставку для 16-ти цукерок.  Тепер маємо коробку з білосніжного картону з вікном з ПВХ плівки та вставкою на 16 цукерок. Чудова упаковка для ексклюзивних робіт. Популярний розмір! Виготовл..
17.70 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Контейнер
Коли на вітрині кав'ярні чи кондитерської з'являється кілька апетитних десертів або компанія друзів замовляє смаколики «з собою», звичайного маленького паковання вже замало. Знайомтеся з нашим надійним і містким помічником — білою коробкою-контейнером розміром 210х150х100 мм! Це справжній універсаль..
12.60 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Підложка
Міцна і недорога підкладка (піднос) кругла 350мм з ламінованого ДВП для ваших тортів на замовлення! Витримує велику вагу торта, а ламінація в свою чергу, робить підкладку більш яскравою та з неї легко і без залишків видаляються сліди крему, мастики та вершків. Не підходить для використання під ..
33.25 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Підложка
Міцна і недорога підкладка (піднос) кругла 400мм з ламінованого ДВП для ваших тортів на замовлення! Витримує велику вагу торта, а ламінація в свою чергу, робить підкладку більш яскравою та з неї легко і без залишків видаляються сліди крему, мастики та вершків. Не підходить для використання під ..
42.40 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка для 12 кексів
Плануєте пакування великих наборів десертів? Наша біла коробка розміром 355×255×100 мм — це надійний та естетичний спосіб презентувати відразу 12 капкейків. Виготовлена з якісного целюлозного картону, вона забезпечує бездоганну підтримку форми, а міцне вікно зі 100% прозорої ПВХ-плівки дозволяє поку..
38.35 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка для десертов
Іноді дивишся на свій новий десерт чи подарунок і думаєш: йому потрібне особливе обрамлення, щось витончене та з характером. Знайомтеся з нашою незмінною улюбленицею — білосніжною коробочкою «Пелюстка» розміром 210х110х120 мм. Ця модель уже давно завоювала серця кондитерів і майстрів своєю особливою..
19.50 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка для пряника
Шукаєте надійне, красиве та вигідне паковання для вашої випічки? Представляємо стильну коробку розміром 192×148×40 мм з апетитним тематичним принтом «Імбирне печиво», створену спеціально для презентації печива, імбирних пряників, пастили чи зефіру.Ця модель розроблена з урахуванням потреби в додатко..
13.95 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка для пряника
Шукаєте надійне, красиве та вигідне паковання для вашої випічки? Представляємо стильну коробку розміром 192×148×40 мм з витонченим принтом «Птахи», створену спеціально для презентації печива, імбирних пряників чи пастили.Ця модель розроблена з урахуванням потреби в додатковому просторі для об'ємних ..
13.95 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка для пряника
Готуєтеся до свят та шукаєте ідеальне паковання для зимових солодощів? Представляємо стильну коробку розміром 192×148×40 мм з яскравим святковим принтом «Сніжинка червона», створену спеціально для презентації печива, імбирних пряників чи пастили.Ця модель розроблена з урахуванням потреби в додатково..
13.95 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка для пряника
Шукаєте надійне, красиве та вигідне паковання для вашої випічки? Представляємо стильну коробку розміром 192×148×40 мм з теплим душевним принтом «Щастя поруч», створену спеціально для презентації печива, імбирних пряників чи пастили.Ця модель розроблена з урахуванням потреби в додатковому просторі дл..
13.95 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка для пряника
Шукаєте універсальне, елегантне та вигідне паковання для вашої випічки? Представляємо стильну білу коробку розміром 192×148×40 мм, створену спеціально для презентації печива, імбирних пряників чи пастили.Ця модель розроблена з урахуванням потреби в додатковому просторі для об'ємних солодощів. Виріб ..
13.95 грн.
Коробка для бенто-торту або подарункова 160*160*160 Кохання Коробка для бенто-торту або подарункова 160*160*160 Кохання
Очікуємо
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка для бенто
Коробка з картону з принтом Кохання розмірами 160*160*160 мм - ідеальне рішення для упаковки маленького торту або подарунків. Ця компактна і стильна коробка забезпечить безпечне та елегантне зберігання та транспортування вашого торту або інших цінних предметів.Коробка виготовлена з високоякісного..
21.00 грн.
Коробка для бенто-торту або подарункова 160*160*160 крафт Коробка для бенто-торту або подарункова 160*160*160 крафт
Очікуємо
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка для бенто
Коробка з крафт-картону розмірами 160*160*160 мм - ідеальне рішення для упаковки маленького торту або подарунків. Ця компактна і стильна коробка забезпечить безпечне та елегантне зберігання та транспортування вашого торту або інших цінних предметів.Коробка виготовлена з високоякісного картону, що..
19.25 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка для бенто
Коробка для бенто-торту або подарункова 160*160*160 НоворічнаКоробка з картону розмірами 160*160*160 мм – ідеальне рішення для упаковки маленького торта чи подарунків. Ця компактна та стильна коробка забезпечить безпечне та елегантне зберігання та транспортування вашого торта чи інших цінних пр..
21.00 грн.
Коробка для бенто-торту або подарункова 160*160*160 Україна Коробка для бенто-торту або подарункова 160*160*160 Україна
Очікуємо
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка для бенто
Коробка з картону з принтом Україна розмірами 160*160*160 мм - ідеальне рішення для упаковки маленького торту або подарунків. Ця компактна і стильна коробка забезпечить безпечне та елегантне зберігання та транспортування вашого торту або інших цінних предметів.Коробка виготовлена з висо..
21.00 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка для пряника
Екологічне, надійне та вигідне паковання для вашої випічки та сувенірів. Представляємо стильну крафтову коробку розміром 192×148×40 мм з прозорим вікном, створену спеціально для презентації печива, імбирних пряників, пастили чи зефіру.Головна перевага цієї моделі — збільшена висота коробки, що робит..
13.95 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка для десертов
Пам'ятаєте той момент, коли клієнт просить завернути лише один шматочок вашого фірмового тортика або невеликий шматочок щастя із собою? Дати йому звичайний пакет чи незручний папір — точно не варіант. Для таких випадків у нас є справжня знахідка — мініатюрна білосніжна коробочка «Пелюстка» розміром ..
9.70 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка для десертов
Коли хочеться, щоб навіть найменший солодкий презент чи порційний шматочок тортика викликав не просто посмішку, а справжній захват, звичайне паковання тут не допоможе. Зустрічайте нашу сонячну красуню — мініатюрну коробочку «Пелюстка» розміром 110х110х110 мм у веселому жовтому кольорі в стильний гор..
9.70 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка для макаронсів
Коробка для 12 макаронсів, можна використовувати і для печива, а також  виробів Hand Made та подарунків.Розміри цієї коробки: 115*155*50 ммМатеріал коробки: Целюлозний білий мелований картон  з  високим відсотком білизни.Конструктив коробки: пенал.Надзвичайно яскраві кольори..
13.89 грн.
Показано з 217 по 240 із 285 (12 сторінок)