Меню
Ваш кошик

Артіль Пак

Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка для десертов
Коли за вікном кружляють сніжинки, а в душі панує передчуття зимових свят, хочеться дарувати особливі, затишні подарунки. Зустрічайте нашу чарівну новинку — універсальний ланч-бокс розміром 180х120х80 мм із неймовірно милими та теплими «Зимовими совами»! Уся ця святкова серія створена з душею, щоб в..
8.00 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка для лапші
Коробка для лапші 105*85*65 Біла 750/500г Біла ламінована в середині коробка, спецільно розроблена  для пасти, локшини, рису, салатів, будь-яких (НЕ рідкідких) гарячих та  холодних страв.  РОЗМІР: 105*85*65 мм об'єм: 7500 мл. / 500 гр. Папір / Щільність г / м2: Харчовий к..
7.88 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка для лапші
Коробка для лапші 105*85*65 крафтова 750/500г Крафтова коробка, з ламінацією в середині , спецільно розроблена  для пасти, локшини, рису, салатів, будь-яких (НЕ рідкідких) гарячих та  холодних страв.  РОЗМІР: 105*85*65 мм об'єм: 7500 мл. / 500 гр. Папір / Щільність г / м2..
7.88 грн.
Коробка для лапші 90*75*60 Біла 500/300г Коробка для лапші 90*75*60 Біла 500/300г
Передзамовлення
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка для лапші
Коробка для лапші 90*75*60 Біла 500/300г Біла мелована з ламінацією в середині коробка, розроблена спецільно  для пасти, локшини, рису, салатів, будь-яких (НЕ рідкідких) гарячих та  холодних страв.  РОЗМІР: 90*75*60 мм об'єм: 500 мл. / 300 гр. Папір / Щільність г / м2: Ха..
6.75 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка для макаронсів
Шукаєте надійне, красиве та вигідне паковання для вишуканих солодощів чи подарунків? Представляємо стильну коробку типу «пенал» розміром 141×59×49 мм (внутрішні розміри — 136×57×47 мм) з романтичним принтом «Кохання це...», створену спеціально для презентації макаронс, цукерок, печива, безе та інших..
11.50 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка для макаронсів
Шукаєте унікальне паковання з власним брендуванням для вишуканих солодощів чи подарунків? Представляємо стильну коробку типу «пенал» розміром 141×59×49 мм (внутрішні розміри — 136×57×47 мм) з можливістю створення індивідуального дизайну, створену спеціально для презентації макаронс, цукерок, печива,..
9.00 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка для макарунсів
Шукаєте надійне, красиве та вигідне паковання для вишуканих солодощів чи подарунків? Представляємо стильну блакитну коробку типу «пенал» розміром 141×59×49 мм (внутрішні розміри — 136×57×47 мм), створену спеціально для презентації макаронс, цукерок, печива, безе та інших кондитерських виробів.Ця мод..
11.50 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка для макаронсів
Шукаєте надійне, красиве та вигідне паковання для вишуканих солодощів чи подарунків? Представляємо стильну зелену коробку типу «пенал» розміром 141×59×49 мм (внутрішні розміри — 136×57×47 мм), створену спеціально для презентації макаронс, цукерок, печива, безе та інших кондитерських виробів.Ця модел..
11.50 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка для макаронсів
Шукаєте надійне, красиве та вигідне паковання для вишуканих солодощів чи подарунків? Представляємо стильну білу коробку типу «пенал» розміром 141×59×49 мм (внутрішні розміри — 136×57×47 мм), створену спеціально для презентації макаронс, цукерок, печива, безе та інших кондитерських виробів.Ця модель ..
11.35 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка для макаронсів
Шукаєте надійне, красиве та вигідне паковання для вишуканих солодощів чи подарунків? Представляємо стильну червону коробку типу «пенал» розміром 141×59×49 мм (внутрішні розміри — 136×57×47 мм), створену спеціально для презентації макаронс, цукерок, печива, безе та інших кондитерських виробів.Ця моде..
11.50 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка для макаронсів
Шукаєте надійне, красиве та вигідне паковання для вишуканих солодощів чи подарунків? Представляємо стильну крафтову коробку типу «пенал» розміром 141×59×49 мм (внутрішні розміри — 136×57×47 мм), створену спеціально для презентації макаронс, цукерок, печива, безе та інших кондитерських виробів.Ця мод..
7.10 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка для макарунсів
Стильне, надійне та вигідне паковання для вишуканих солодощів і подарунків. Представляємо ніжну персикову коробку типу «пенал» розміром 141×59×49 мм (внутрішні розміри — 136×57×47 мм), створену спеціально для презентації макаронс, цукерок, печива, безе та інших кондитерських виробів.Ця модель вигото..
11.50 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка для макаронсів
Патріотичне, надійне та вигідне паковання для вишуканих солодощів і подарунків. Представляємо стильну коробку типу «пенал» розміром 141×59×49 мм (внутрішні розміри — 136×57×47 мм) з тематичним оформленням «Україна», створену спеціально для презентації макаронс, цукерок, печива, безе та інших кондите..
11.50 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка для десертов
Романтичне, надійне та вигідне паковання для вишуканих солодощів і подарунків. Представляємо стильну коробку типу «пенал» розміром 141×59х49 мм (внутрішні розміри — 136×57х47 мм) з ніжним принтом «Сердечка», створену спеціально для презентації макаронс, цукерок, печива, безе та інших кондитерських в..
11.50 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка для макаронсів
Душевне, надійне та вигідне паковання для вишуканих солодощів і подарунків. Представляємо стильну коробку типу «пенал» розміром 141×59×49 мм (внутрішні розміри — 136×57×47 мм) із теплим принтом «Щастя поруч», створену спеціально для презентації макаронс, цукерок, печива, безе та інших кондитерських ..
11.50 грн.
Коробка для макарунс з прозорим вікном типу "пенал" 141*59*49 Колір Чорний Коробка для макарунс з прозорим вікном типу "пенал" 141*59*49 Колір Чорний
Очікуємо
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка для макаронсів
Розмір коробки: 141*59*49 мм Внутрішні розміри: 136*57*47 ммРозміри вікна: 100*25 ммМатеріал коробки: целюлозний мелований картон колір чорний, з захисним лаком.Матеріал вікна: міцна ПВХ плівка 150 мкм з 100% прозорістюПростий та практичний конструктив коробки типу "пенал".Прозоре вікно з пласт..
11.50 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка для пряника
Нова коробка з прозорим вікном та вставкою-ложементом, яка ділить внутрішній простір коробки навпіл.Може використовуватись і без вставки.Розміри коробки:   180*90*35 ммРозміри вікна: 130*46 ммМатеріал даної коробки: мелований плоский картон.Матеріал вікна: міцна ПВ..
10.31 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка для десертов
Коробка для порційних десертів 110*110*80 Біла/ ланч-бокс універсальнийКоли створюєш охайний міні-десерт або маленький солодкий комплімент, важливо підібрати для нього ідеальне обрамлення, яке виглядає охайно та професійно. Знайомтеся з нашою базовою і дуже популярною уневерсальною коробочкою — біли..
7.85 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка для десертов
Знаєте, іноді зменшення улюбленого формату призводить до появи справжнього шедевра! Ми взяли наш класичний місткий контейнер і дбайливо зменшили його, щоб створити неймовірно милу коробочку для порційних десертів розміром 110х110х80 мм із вже улюбленим і таким душевним принтом «Ведмедики».Ця мініатю..
9.40 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка
Біла коробка кришка-дно призначення для суші на 1 ролл. Всередині за ламінована, що дозволяє класти матеріал стійкий до жирів та харчових кислот.Довжина / Ширина / Висота: 100х100х50 Папір / Щільність г / м2: Харчовий картон, 300 г / м2, однобічна ламінація..
6.09 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка
Біла коробка кришка-дно з вікном призначення для суші на 2 ролла. Внутрішня частина коробки покрита ламінованим шаром, що дозволяє зберегти продукт теплим та свіжим. Завдяки ламінації рис не  прилипає до стінок коробки.Довжина / Ширина / Висота: 200х100х50Папір / Щільність г / м2: Харчовий картон, ..
11.35 грн.
Коробка для суші на 2 ролл 200*100*50 крафт Коробка для суші на 2 ролл 200*100*50 крафт
Очікуємо
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка
Крафтова коробка кришка-дно призначення для суші на 2 ролла. Внутрішня частина коробки покрита ламінованим шаром, що дозволяє зберегти продукт теплим та свіжим. Завдяки ламінації рис не  прилипає до стінок коробки.Довжина / Ширина / Висота: 200х100х50Папір / Щільність г / м2: Харчовий картон, 300 г ..
7.80 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка для цукерок
Елегантність та презентабельність вашого продукту. Ця біла коробочка (бонбоньєрка) — ідеальне рішення для пакування цукерок ручної роботи, кейк-попсів, сувенірів, біжутерії та виробів Hand Made. Лаконічний білий колір підкреслює охайність паковання, а 100% прозора кришка дозволяє клієнту побачити вм..
7.40 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка для цукерок
Еко-стиль та надійність в одній упаковці. Ця крафт-коробка (бонбоньєрка) створена для пакування цукерок ручної роботи, кейк-попсів, біжутерії та виробів Hand Made. Лаконічний дизайн підкреслює натуральність вашого продукту, а 100% прозора кришка дозволяє покупцям оцінити естетичність вмісту ще до ві..
7.40 грн.
Показано з 25 по 48 із 285 (12 сторінок)