Меню
Ваш кошик

Пакети паперові з ручкою

Сьогодні паперовий крафт-пакет з ручками займає досить високі позиції у сфері паковання. 

Пакети з ручками з крафт-паперу - це екологічно безпечна упаковка, затребувана не тільки у кондитерській промисловості а і наприклад у взуттєвих та магазинах одягу, побутових, інтер'єрних і будівельних відділах, продуктових і кондитерських крамницях, кафе та ін.  Крафт пакети з  ручками більш зручні та презентабельні для перенесення важких предметів і виробів, ніж пластикові.

 Переваги крафт-пакетів з ручками.

 Дані крафт-пакети характеризують:

 - екологічність (на відміну від поліетилену і пластику, крафт-папір - це натуральний матеріал, тому крафт-пакети успішно переробляються вдруге і піддаються 100% - ному биорозкладу);

 - висока міцність (не рвуться об гострі кути коробок і гострі предмети);

 - невисока ціна;

 - можливість витримувати велику вагу без деформації ручок і дна;

 - повітропроникність (упаковану в крафт пакети продукцію можна залишати на зберігання на тривалий період часу - товар не втратить свої первинні властивості);

 - невелика вага і компактність (пакети добре складаються і займають мало місця в ящику або на складі);

 - зручність при перенесенні;

 - презентабельний вигляд (крафт пакети виглядають солідніше тонких поліетиленових пакетів, і, завдяки актуальною моді на все натуральне, користуються особливою любов'ю покупців).

Виробник: Артіль Пак Модель: Друк
Артіль Пак запустили шовкотрафаретний друк на коробках та пакетах. Тепер забрендувати своє пакування можна і не "космічними по кількості" тиражами - а всього навіть від 100 шт. Зазвичай це друк в один, або декілька кольорів, але ж і кольори друку по кольоровій схемі Pantone ! Улю..
3.10 грн.
Модель: Крафт пакет
Крафт-пакет паперовий 350*320*150  з крученими ручками Крафт-пакети з крученими ручками коричневий.Подарункові пакети з прямокутним дном та з крученими ручками - практичні, модні та екологічні.Виготовлюються з целюлозного крафту, щільністю паперу 70 г/м².Размір пакета: 350*320*150&nbs..
6.75 грн.
Модель: Крафт пакет
Крафт пакети з крученими ручками білого кольору.Подарункові кольорові пакети з прямокутним дном та крученими ручками - практичні, модні та екологічні.Виготовлюються з целюлозного крафту, щільністю паперу 100 г/м².Размір пакета: 240х200х80 (Висота*Ширина*Глибина).Призначення: подарунки, продукти..
7.25 грн.
Модель: Крафт пакет
Крафт пакети з крученими ручками зеленого кольору.Подарункові кольорові пакети з прямокутним дном та крученими ручками - практичні, модні та екологічні.Виготовлюються з целюлозного крафту, щільністю паперу 100 г/м².Размір пакета: 240х200х80 (Висота*Ширина*Глибина).Призначення: подарунки, продук..
8.24 грн.
Модель: Крафт пакет
Крафт пакети з крученими ручками малинового кольору.Подарункові кольорові пакети з прямокутним дном та крученими ручками - практичні, модні та екологічні.Виготовлюються з целюлозного крафту, щільністю паперу 100 г/м².Размір пакета: 240х200х80 (Висота*Ширина*Глибина).Призначення: подарунки, продукти ..
8.24 грн.
Модель: Крафт пакет
Крафт пакети з крученими ручками салатового кольору.Подарункові кольорові пакети з прямокутним дном та крученими ручками - практичні, модні та екологічні.Виготовлюються з целюлозного крафту, щільністю паперу 100 г/м².Размір пакета: 240х200х80 (Висота*Ширина*Глибина).Призначення: подарунки, прод..
8.24 грн.
Модель: Крафт пакет
Крафт пакети з крученими ручками світло-рожевого кольору.Подарункові кольорові пакети з прямокутним дном та крученими ручками - практичні, модні та екологічні.Виготовлюються з целюлозного крафту, щільністю паперу 100 г/м².Размір пакета: 240х200х80 (Висота*Ширина*Глибина).Призначення: подарунки, прод..
8.24 грн.
Модель: Крафт пакет
Крафт пакети з крученими ручками синього кольору.Подарункові кольорові пакети з прямокутним дном та крученими ручками - практичні, модні та екологічні.Виготовлюються з целюлозного крафту, щільністю паперу 100 г/м².Размір пакета: 240х200х80 (Висота*Ширина*Глибина).Призначення: подарунки, продукт..
8.24 грн.
Модель: Крафт пакет
Крафт пакети з крученими ручками червоного  кольору.Подарункові кольорові пакети з прямокутним дном та крученими ручками - практичні, модні та екологічні.Виготовлюються з целюлозного крафту, щільністю паперу 100 г/м².Размір пакета: 240х200х80 (Висота*Ширина*Глибина).Призначення: подарунки,..
8.24 грн.
Модель: Крафт пакет
Крафт пакети з плоскими ручками білого кольору.Подарункові кольорові пакети з прямокутним дном та крученими ручками - практичні, модні та екологічні.Виготовлюються з целюлозного крафту, щільністю паперу 100 г/м².Размір пакета: 290*270*170 (Висота*Ширина*Глибина).Призначення: подарунки, про..
8.93 грн.
Модель: Крафт пакет
Крафт пакети з плоскими ручками бурого кольору.Подарункові кольорові пакети з прямокутним дном та плоскими ручками - практичні, модні та екологічні.Виготовлюються з целюлозного крафту, щільністю паперу 100 г/м².Размір пакета: 335*260*140 (Висота*Ширина*Глибина).Призначення: подарунки, продукти харчу..
7.50 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Крафт пакет
Паперовий пакет коричневий крафт, з крученими ручками 380*320*150Перше, що виділяє цей тип пакетів серед інших - це популярність, еко-колір і зручність використання. Ваш продукт буде добре упакований і представлений. Широко використовується для пакування сипучих продуктів, розписних пряників, авторс..
14.42 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Крафт пакет
Паперовий пакет коричневий крафт, з крученими ручками 380*280*200Перше, що виділяє цей тип пакетів серед інших - це популярність, еко-колір і зручність використання. Ваш продукт буде добре упакований і представлений. Широко використовується для пакування сипучих продуктів, розписних пряників, авторс..
8.36 грн.
Модель: Крафт пакет
Паперовий пакет коричневий крафт, з плоскими ручками 250*260*180Перше, що виділяє цей тип пакетів серед інших - це популярність, еко-колір і зручність використання. Ваш продукт буде добре упакований і представлений. Широко використовується для пакування сипучих продуктів, розписних пряників, авторсь..
7.04 грн.
Модель: Крафт пакет
Паперовий пакет крафт коричневий, з пласкими ручками 260*250*115Ручки приклеєні ззовніПерше що виділяє даний тип пакетів серед інших― це популярність, еко-колір та зручність використання. Ваш продукт буде добре упаковано і представлено. Широко використовується для пакування сипучих продуктів, розпис..
5.40 грн.
Модель: Крафт пакет
Крафт-пакети з крученими ручками білого кольору.Подарункові кольорові пакети з прямокутним дном та плоскими ручками - практичні, модні та екологічні.Виготовлюються з целюлозного крафту, щільністю паперу 70 г/м².Размір пакета: 220*200*90 (Висота*Ширина*Глибина).Призначення: подарунки, продукти харчув..
5.63 грн.
Модель: Крафт пакет
Крафт-пакети з плоскими ручками білого кольору.Подарункові кольорові пакети з прямокутним дном та плоскими ручками - практичні, модні та екологічні.Виготовлюються з целюлозного крафту, щільністю паперу 70 г/м².Размір пакета: 240*320*220 (Висота*Ширина*Глибина).Призначення: подарунки, продукти харчув..
9.48 грн.
Модель: Крафт пакет
Крафт-пакети з крученими ручками коричневий.Подарункові пакети з прямокутним дном та з крученими ручками - практичні, модні та екологічні.Виготовлюються з целюлозного крафту, щільністю паперу 70 г/м².Размір пакета: 320*240*110 (Висота*Ширина*Глибина).Призначення: подарунки, продукти харчув..
8.10 грн.
Крафт-пакет паперовий 320*300*150  з крученими ручками Крафт-пакет паперовий 320*300*150  з крученими ручками
Очікуємо
Модель: Крафт пакет
Крафт-пакети з крученими ручками білого кольору.Подарункові кольорові пакети з прямокутним дном та плоскими ручками - практичні, модні та екологічні.Виготовлюються з целюлозного крафту, щільністю паперу 70 г/м².Размір пакета: 320*300*150 (Висота*Ширина*Глибина).Призначення: подарунки,..
6.24 грн.
Крафт-пакет паперовий 350*250*150 з крученими ручками
Очікуємо
Модель: Крафт пакет
Крафт-пакети з крученими ручками білого кольору.Подарункові кольорові пакети з прямокутним дном та плоскими ручками - практичні, модні та екологічні.Виготовлюються з целюлозного крафту, щільністю паперу 70 г/м².Размір пакета: 350*250*150 (Висота*Ширина*Глибина).Призначення: подарунки,..
6.00 грн.
Крафт-пакет паперовий 350*305*145 з крученими ручками Крафт-пакет паперовий 350*305*145 з крученими ручками
Очікуємо
Модель: Крафт пакет
Крафт-пакети з крученими ручками білого кольору.Подарункові кольорові пакети з прямокутним дном та плоскими ручками - практичні, модні та екологічні.Виготовлюються з целюлозного крафту, щільністю паперу 70 г/м².Размір пакета: 350*305*145 (Висота*Ширина*Глибина).Призначення: подарунки,..
8.42 грн.
Модель: Крафт пакет
Крафт-пакети з крученими ручками білого кольору.В цей пакет, наприклад, вміщується дві коробочки на 6 кесів отакихПодарункові кольорові пакети з прямокутним дном та плоскими ручками - практичні, модні та екологічні.Виготовлюються з целюлозного крафту, щільністю паперу 100 г/м².Размір пакет..
11.52 грн.
Модель: Крафт пакет
Крафт-пакети з крученими ручками коричневий.Подарункові пакети з прямокутним дном та з крученими ручками - практичні, модні та екологічні.Виготовлюються з целюлозного крафту, щільністю паперу 70 г/м².Размір пакета: 380*320*150 (Висота*Ширина*Глибина).Призначення: подарунки, продукти харчув..
7.50 грн.
Модель: Крафт пакет
Паперовий пакет крафт коричневий, з крученими ручками 280*210*110 70г/мКрафт-пакети з крученими ручками білого кольору.Подарункові кольорові пакети з прямокутним дном та плоскими ручками - практичні, модні та екологічні.Виготовлюються з целюлозного крафту, щільністю паперу 70 г/м².Размір пакета..
5.25 грн.
Показано з 1 по 24 із 25 (2 сторінок)