Меню
Ваш кошик

Коробки для тортів та пирогів

Святковий торт, чізкейк чи пиріг — це не просто кондитерський виріб, це справжній витвір мистецтва кондитера. Кондитери здатні створювати дивовижні солодкі шедеври, які поєднують в собі неповторний вишуканий смак і неймовірні дизайнерські рішення у світі солодкого. Щоб не зіпсувати усю красу під час транспортування чи зберігання, слід зазадалегіть подбати про міцну і надійну картонну коробку для тортів, яка не тільки збереже форму та властивості випічки, але й захистить її від можливих різноманітних механічних пошкоджень. У цьому каталозі Артіль Пак представлені найкращі варіанти картонних коробок для кондитерських виробів (тортів, чізкейків, мусових тортів, пирогів), які здивують вас своєю надійністю, простотою використання  і приємною ціною.

 Особливості картонних коробок для кондитерських виробів, тортів, чізкейків та мусових тортів.

У наш час сучасні технології дають можливість робити паковання для тортів і пирогів чи чізкейків різної форми і різних кольорів, та з різних матеріалів, тож ви точно знайдете тут щось необхідне для себе. На відміну від сучасних пластикових упаковок для кондитерських виробів, така упаковка є більш традиційною та звичною для покупця. Вироби характеризуються екологічністю, а також вони чудово пропускають повітря. Ще Ви зможете нанести на поверхню будь-яке своє зображення чи малюнок, що сприятиме рекламному просуванню вашої продукції на ринку. Вишукано та правильно оформлена упаковка для торта чи пирога підкреслить якість виробу, його індивідуальність і відповідальний підхід до всіх нюансів: від створення солодкого кондитерського шедевра до індивідуального оригінального дизайнерського рішення в створенні ексклюзивної упаковки.

 Упаковка для тортів і пирогів, чізкейків та мусових тортів.

Для створення картонних коробок для тортів  ми використовуємо тільки найкращі, перевірені матеріали. Окрім того, наші вироби дуже прості у використанні та зберіганні, вони легко збираються, а в розібраному вигляді не будуть займати багато місця у вашій оселі чи безпосередньо на виробництві. Також таке паковання ідеально впорається з транспортуванням кондитерських виробів, і ви можете не перейматися про те, що під час перевезення торт втратить свій презентабельний вигляд чи форму. Ми пропонуємо нашим клієнтам тільки найкращі моделі, що проходять тестування у наших клієнтів-кондитерів. Вдалого вибору та смачних ідей!

Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка для чізкейку
Відтепер ваш бенто-торт діаметром 200 мм може бути і вищим! Коробка 200*200*150 для торта та чізкейка виготовлена з якісного целюлозного картону підвищеної міцності 275г . Замки  дуже легко зачиняються. Збірка коробки проходить дуже швидко та легко.  Гігієнічно та презентабельно!..
27.00 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка для чізкейку
Відтепер ваш бенто-торт діаметром 200 мм може бути і вищим! Коробка 200*200*150 для торта та чізкейка виготовлена з якісного Крафт картону підвищеної міцності 275г . Замки  дуже легко зачиняються. Збірка коробки проходить дуже швидко та легко.  Гігієнічно та презентабельно! ..
27.00 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка для чізкека
Коробка 250*250*100 для торта та чізкейка виготовлена з якісного целюлозного крафтового картону та містить міцне вікно з 100% прозорої міцної ПВХ плівки, що дозволяє добре демонструвати товар.  Замки  дуже легко зачиняються. Збірка коробки проходить  швидко та легко.  Г..
30.07 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка для чізкека
Коробка 250*250*100 для торта та чізкейка виготовлена з якісного целюлозного картону та містить міцне вікно з 100% прозорої міцної ПВХ плівки, що дозволяє добре демонструвати товар.  Замки  дуже легко зачиняються. Збірка коробки проходить  швидко та легко.  Гігієнічно та презентабельно! Може також в..
30.07 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка для чізкека
За численними проханнями кондитерів Коробка 250*250*100 для торта и чизкейка  виготовлена в Ретро дизайні з білого міцного гофрокартону.Конструктив кришка-дно, дуже просто збирається. Можна перев'язувати для транспортування хоч стрічкою, хоч шпагатом - тут маса варіантів для вашої творч..
14.32 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка для чізкека
За численними проханнями кондитерів Коробка 250*250*100 для торту и чизкейка  виготовлена в Ретро дизайні з бурого міцного гофрокартону.Конструктив кришка-дно, дуже просто збирається. Можна перев'язувати для транспортування хоч стрічкою, хоч шпагатом - тут маса варіантів для вашої творч..
15.84 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка для чізкека
Коробка 250*250*110 для торта та чізкейка виготовлена з гофрокартону та містить міцне вікно з 100% прозорої міцної ПВХ плівки, що дозволяє добре демонструвати товар.  Замки  дуже легко зачиняються. Збірка коробки проходить  швидко та легко.  Гігієнічно та презентабельно..
20.00 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка для чізкека
Вдалось зробити дійсно не дорогу і міцну коробку! Коробка 250*250*110 для торта та чізкейка виготовлена з гофрокартону. Замки  дуже легко зачиняються. Збірка коробки проходить  швидко та легко.  Міцний та простий конструктив! Може також використовуватись для пакування тістеч..
15.13 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка для чізкейку
Відтепер торт діаметром 250 мм може бути і вищим! Коробка 250*250*150 для торту, пирога, тістечок і чізкейку виготовлена з якісного целюлозного картону підвищеної міцності 300г .  Замки  дуже легко зачиняються. Збірка коробки проходить дуже швидко та легко.  Гігієнічно ..
34.94 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка для бенто
Коробка з білого картону розмірами 160*160*160 мм - ідеальне рішення для упаковки маленького торту або подарунків. Ця компактна і стильна коробка забезпечить безпечне та елегантне зберігання та транспортування вашого торту або інших цінних предметів.Коробка виготовлена з високоякісного картону, щ..
18.00 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка для бенто
Коробка з картону з принтом Кохання розмірами 160*160*160 мм - ідеальне рішення для упаковки маленького торту або подарунків. Ця компактна і стильна коробка забезпечить безпечне та елегантне зберігання та транспортування вашого торту або інших цінних предметів.Коробка виготовлена з високоякісного..
21.00 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка для бенто
Коробка з крафт-картону розмірами 160*160*160 мм - ідеальне рішення для упаковки маленького торту або подарунків. Ця компактна і стильна коробка забезпечить безпечне та елегантне зберігання та транспортування вашого торту або інших цінних предметів.Коробка виготовлена з високоякісного картону, що..
18.00 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка для бенто
Коробка з картону з принтом Україна розмірами 160*160*160 мм - ідеальне рішення для упаковки маленького торту або подарунків. Ця компактна і стильна коробка забезпечить безпечне та елегантне зберігання та транспортування вашого торту або інших цінних предметів.Коробка виготовлена з висо..
21.00 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробки для кекса
Нова коробка 250*250*100 для торта та чізкейка, 9 кексів, виготовлена з якісного крафтового картону та містить міцне вікно з 100% прозорої міцної ПВХ плівки, що дозволяє добре демонструвати товар.  Замки  дуже легко зачиняються. Збірка коробки проходить  швидко та легко.  Гі..
35.45 грн.
Коробка для торту, пирога, тістечок і чізкейку з вікном Крафт 250*250*150 Коробка для торту, пирога, тістечок і чізкейку з вікном Крафт 250*250*150
Очікуємо
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка для чізкейку
Коробка для торту, пирога, тістечок і чізкейку з вікном Біла 250*250*150Відтепер торт діаметром 250 мм може бути і вищим! Коробка 250*250*150 для торта та чізкейка виготовлена з якісного крафтового картону.  Замки  дуже легко зачиняються. Збірка коробки проходить дуже швидко та л..
34.94 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Друк
Артіль Пак запустили шовкотрафаретний друк на коробках та пакетах. Тепер забрендувати своє пакування можна і не "космічними по кількості" тиражами - а всього навіть від 100 шт. Зазвичай це друк в один, або декілька кольорів, але ж і кольори друку по кольоровій схемі Pantone ! Улю..
3.10 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка для десертов
Пропонуємо якісно виготовлену та естетично привабливу упаковку для одного шматка торта або пирога. Компактна коробочка з мелованого картону має трикутну форму і вкрай простий спосіб збирання.Товар пропонується від виробника і доступний для замовлення в кількості від п'яти одиниць. Особливо..
7.57 грн.
Модель: Коробка для чізкека
Розмір коробки: 177*165*83 ммКонструкція: з однієї частиниМатеріал коробки: білий мікрогофрокартон з високим відсотком білизни білого шару Простий та міцний конструктив створено за рекомендаціями приватних кондитерів та кондитерських, які спеціалізуються на серійній роботі.Цю коробку створено д..
11.40 грн.
Модель: Коробка для чізкека
Розмір коробки: 267*267*115 мм  для торту, пирога, тістечок і чізкейкуКонструкція: з однієї частиниМатеріал коробки: білий мікрогофрокартон з високим відсотком білизни білого шару Простий та міцний конструктив створено за рекомендаціями приватних кондитерів та кондитерських, які спеці..
25.83 грн.
Модель: Коробка для чізкека
Розмір коробки: 267*267*55 мм для торту, пирога, тістечок і чізкейкуКонструкція: з однієї частиниМатеріал коробки: білий мікрогофрокартон з високим відсотком білизни білого шару Простий та міцний конструктив створено за рекомендаціями приватних кондитерів та кондитерських, які спеціалізуют..
13.78 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка для 4-х кексів
Коробка  170*170*90 для зефіру чи десертів виготовлена з якісного целюлозного картону та містить міцне вікно з 100% прозорої міцної ПВХ плівки, що дозволяє добре демонструвати товар.  Замки  дуже легко зачиняються. Збірка коробки проходить  швидко та легко.  Гігієнічно ..
15.20 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка для 4-х кексів
Коробка  170*170*90 для зефіру чи десертів виготовлена з якісного крафт-картону та містить міцне вікно з 100% прозорої міцної ПВХ плівки, що дозволяє добре демонструвати товар.  Замки  дуже легко зачиняються. Збірка коробки проходить  швидко та легко.  Гігієнічно та презентабельно! Може використовув..
15.20 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка для торта
Один з найпопулярніших розмір серед кондитерів! Дуже міцний конструктив та унікальний принт! Спеціальне дизайнерське рішення у вигляді збільшеної висоти коробки  до 300мм  та чотири тематичні малюнки надають естетичного та унікального вигляду цій коробці. Коробка пройшла детальне тестування! І навіт..
35.46 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка для торту
Розмір коробки: 255*255*185 ммКонструкція: з однієї частиниМатеріал коробки:  мікрогофрокартон бурий.Популярний розмір серед кондитерів! Простий та міцний конструктив замку додасть надійності при транспортуванні уже з готовим виробом. ..
22.01 грн.
Показано з 1 по 24 із 45 (2 сторінок)