Меню
Ваш кошик

Підложки підсилені, підноси

Компанія Артіль Пак пропонує унікальні підсилені підложки для тортів та підноси. Продукція виготовлена ​​з високоякісного ламінованого картону, однак має неабияку жорсткість, характерну швидше пластиковій упаковці. Але на відміну від пластикових та ДВП підложок має допуск до харчових продуктів та не містить сторонніх запахів, які зовсім не характерні кондитерському виробництву. Застосування такої підсиленої підложки дозволить перевозити кондитерські вироби на будь-які відстані без втрати привабливого зовнішнього вигляду.

Дані підложки використовуються в кондитерській сфері для транспортування, презентації різних виробів, великих тортів. Білий фон підносу підкреслить дизайн ваших тортів чи тістечок. А нові дизайни принту на підсилених підложках уже  стрімко входять в моду і подобаються клієнтам що отримують свій торт на замовлення.

Оскільки товар прямо від виробника, ціни найвигідніші. Крім того, завжди можливе замовлення підносів чи підсилених підложок унікальних розмірів, чи принтів для мережі кондитерських, розрахованих саме на вашу продукцію. Працюємо з оптом і роздрібом. Звертайтеся до нашого інтернет-магазин для кондитерів Артіль Пак.

Переваги підсилених підложок з ламінованого картону для тортів

Пропоновані підсилені підложки для тортів мають такі особливості:

  • виготовлення з екологічно чистого  картону;

  • ламінування ПЕТ-плівкою (сертифікована );

  • наявність торців, що додають жорсткість;

  • відносно малу вагу;

  • міцність, та відсутність неприємних запахів

Завдяки ламінуванню, підноси не будуть вбирати вологу і жири, так що не втратять форму.

Картонні підноси для тортів на замовлення

Щоб оформити замовлення на підсилені підложки для торту з ламінованого картону, звертайтеся за телефонними номерами, або безпосередньо через даний сайт. Зверніть увагу, що виконання замовлення на даний варіант підложок для тортів потребує часу, так що рекомендуємо подавати заявку заздалегідь.


Спосіб доставки і оплати вибирається в приватному порядку (завжди з урахуванням побажань клієнта).

Замовляйте якісні підсилені підложки з принтом для тортів без зайвих зусилль.


Виробник: Артіль Пак Модель: Підложка
Міцна і недорога підкладка (піднос) біла фігурна діаметром 250мм з ламінованого ДВП для ваших тортів на замовлення! Витримує велику вагу торта, а ламінація в свою чергу, робить підкладку більш яскравою та з неї легко і без залишків видаляються сліди крему, мастики та вершків. Не підходить для в..
17.85 грн.
Модель: Підложка
Підкладка-піднос підсилена з ДВП 10мм кругла 300ммПосилена підложка із ламінованого МДФ, діаметром 300мм і товщиною 10мм. Надійна, підходить для тортів з великою вагою. Не прогинається. Покриття підложки ламіноване, що дозволяє з легкістю прибрати залишки крему або мастики.Важливо! Зверху підложки т..
87.00 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Підложка
Тут тільки сертифіковані матеріали! Відсутність неприємних і сторонніх запахів, що можуть передатись на торт!  Але це ще не все :) Підложки для тортів виготовлюємо з якісного картону. Ламінація в свою чергу, робить підложку більш яскравою та з неї легко і без залишків видаляються слід..
45.50 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Підложка
Тут тільки сертифіковані матеріали! Відсутність неприємних і сторонніх запахів, що можуть передатись на торт!  Але це ще не все :) Підложки для тортів виготовлюємо з якісного картону.  Ламінація в свою чергу, робить підложку більш яскравою та з неї легко і без залишків видаляютьс..
0.85 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Підложка
Тут тільки сертифіковані матеріали! Відсутність неприємних і сторонніх запахів, що можуть передатись на торт!  Але це ще не все :) Підложки для тортів виготовлюємо з якісного картону. Виконано якісний принт з 3-Д ефектом!   Ламінація в свою чергу, робить підложку більш яскравою та з неї легко і без ..
19.08 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Підложка
Міцна і недорога підкладка (піднос) біла квадратна 250мм з ламінованого ДВП для ваших тортів на замовлення! Витримує велику вагу торта, а ламінація в свою чергу, робить підкладку більш яскравою та з неї легко і без залишків видаляються сліди крему, мастики та вершків. Не підходить для використа..
17.85 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Підложка
Міцна і недорога підкладка (піднос) біла діаметром 250мм з ламінованого ДВП для ваших тортів на замовлення! Витримує велику вагу торта, а ламінація в свою чергу, робить підкладку більш яскравою та з неї легко і без залишків видаляються сліди крему, мастики та вершків. Не підходить для використа..
17.85 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Підложка
Міцна і недорога підкладка (піднос) біла фігурна діаметром 300мм з ламінованого ДВП для ваших тортів на замовлення! Витримує велику вагу торта, а ламінація в свою чергу, робить підкладку більш яскравою та з неї легко і без залишків видаляються сліди крему, мастики та вершків. Не підходить для в..
24.07 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Підложка
Міцна і недорога підкладка (піднос) біла квадратна 300мм з ламінованого ДВП для ваших тортів на замовлення! Витримує велику вагу торта, а ламінація в свою чергу, робить підкладку більш яскравою та з неї легко і без залишків видаляються сліди крему, мастики та вершків. Не підходить для використа..
21.46 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Підложка
Міцна і недорога підкладка (піднос) біла діаметром 300мм з ламінованого ДВП для ваших тортів на замовлення! Витримує велику вагу торта, а ламінація в свою чергу, робить підкладку більш яскравою та з неї легко і без залишків видаляються сліди крему, мастики та вершків. Не підходить для використа..
20.55 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Підложка
Міцна і недорога підкладка (піднос) білапрямокутна 300*400мм з ламінованого ДВП для ваших тортів на замовлення! Витримує велику вагу торта, а ламінація в свою чергу, робить підкладку більш яскравою та з неї легко і без залишків видаляються сліди крему, мастики та вершків. Не підходить для ..
27.98 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Підложка
Міцна і недорога підкладка (піднос) кругла 350мм з ламінованого ДВП для ваших тортів на замовлення! Витримує велику вагу торта, а ламінація в свою чергу, робить підкладку більш яскравою та з неї легко і без залишків видаляються сліди крему, мастики та вершків. Не підходить для використання під ..
26.10 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Підложка
Міцна і недорога підкладка (піднос) кругла 400мм з ламінованого ДВП для ваших тортів на замовлення! Витримує велику вагу торта, а ламінація в свою чергу, робить підкладку більш яскравою та з неї легко і без залишків видаляються сліди крему, мастики та вершків. Не підходить для використання під ..
32.93 грн.
Показано з 1 по 13 із 13 (1 сторінок)