Меню
Ваш кошик

Пакети паперові з плоским дном

Маємо у наявності розміри, які найбільш користуються попитом, а також можемо виготовити індивідуальні розміри з нанесенням необхідної вам інформації чи логотипу компанії. Відкрийте для себе нові можливості з якісними, практичними і стильними паперовими крафт-пакетами з плоским дном. Такі моделі крафт-пакетів  є з вікном та застосовуються в якості упаковки всюди — від сфери харчового промисловості до виробництва ексклюзивної косметики, сувенірів, виробів ручної роботи, дорогих корпоративних аксесуарів. В якості сировини для виготовлення таких виробів використовується екологічно чистий матеріал — довговолокниста целюлоза. Термін повного розпаду паперових крафт-пакетів на органічні сполуки становить лише півтора місяці. Існує можливість і вторинної переробки цього матеріалу.

Переваги паперових крафт-пакетів з плоским дном та вікном

Представлені у цьому каталозі паперові крафт-пакети з плоским дном і вікном наділені цілим рядом важливих переваг. Зокрема, особливу увагу варто звернути на такі характеристики:

  • висока повітропроникність (упакована продукція зможе дихати, завдяки чому без проблем адаптується до коливань температури і вологості. Це дозволяє продуктам зберігатися тривалий час без втрати своїх властивостей);

  • здатність вбирати вологу, не пропускаючи її;

  • стійкість до механічних пошкоджень (вироби не рвуться, витримують відносно велику вагу).

Моделі з плоским дном і вікном

Особливу популярність на сучасному українському ринку заслужили паперові крафт-пакети з плоским дном і вікном. В них дуже  зручно розмістити будь-який ваш товар. Окрім того, паковання може витримувати і сипучі товари, а її вартість досить невисока у порівнянні з більшістю інших видів паковання. Стильні, практичні і зручні, вони стануть справжньою прикрасою вашого товару, чи просто незамінним помічником при продажі продукції, також допоможуть підкреслити найкращі його сторони і вигідно замаскувати можливі недоліки.


Модель: Крафт пакет
Перше що виділяє даний тип пакетів серед інших― це популярність, еко-колір та зручність використання. Ваш продукт буде добре упаковано і представлено. Широко використовується для пакування сипучих продуктів, розписних пряників, авторського печива, кондитерських виробів та продукції Hand Made. Вигото..
1.80 грн.
Модель: Крафт пакет
Крафт-пакети пакета: 240*120*70 (Висота*Ширина*Глибина)..Подарункові крафтові пакети з прямокутним дном  - практичні, модні та екологічні.Виготовлюються з целюлозного крафту, щільністю паперу 50 г/м².Размір пакета: 240*120*70 (Висота*Ширина*Глибина).Призначення: подарунки, продук..
1.71 грн.
Модель: Крафт пакет
Крафт-пакети пакета: 280*170*120 (Висота*Ширина*Глибина)..Подарункові крафт пакети з прямокутним дном  - практичні, модні та екологічні.Виготовлюються з целюлозного крафту, щільністю паперу 50 г/м².Размір пакета: 280*170*120 (Висота*Ширина*Глибина).Призначення: подарунки, продукт..
1.88 грн.
Модель: Крафт пакет
Крафт-пакети пакета: 290*210*115 (Висота*Ширина*Глибина)..Подарункові крафтові пакети з прямокутним дном  - практичні, модні та екологічні.Виготовлюються з целюлозного крафту, щільністю паперу 50 г/м².Размір пакета: 290*210*115 (Висота*Ширина*Глибина).Призначення: подарунки, прод..
2.19 грн.
Модель: Крафт пакет
Крафт-пакети: 380*320*150 (Висота*Ширина*Глибина)..Подарункові кольорові пакети з прямокутним дном  - практичні, модні та екологічні.Виготовлюються з целюлозного крафту, щільністю паперу 50 г/м².Размір пакета: 380*320*150 (Висота*Ширина*Глибина).Призначення: подарунки, продукти харчування, текс..
5.93 грн.
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)