Меню
Ваш кошик

Коробки для суші

Доставка ролів та суші клієнту користується постійним попитом не тільки у великих містах, але і у відносно невеликих районних центрах. Ця послуга дозволить поласувати екзотичними стравами не залишаючи меж власного житла чи офісу. Компанія Артіль Пак пропонує свої послуги всім, хто зайнятий у подібній сфері бізнесу. В даному розділі інтернет-магазину зібрані стандартні картонні упаковки для їжі з доставкою додому чи в офіс (салати, суші та інше). усі коробки виготовлено з якісних матеріалів. Оскільки продукція пропонується напряму від виробника, ціни найвигідніші . Можливе виготовлення картонних коробок за індивідуальними розмірами та дизайном.

Особливості картонних коробок для ролів, салатів та суші

Усі коробки для суші, ролів, салатів та інших страв, що пропонуються відрізняються рядом значних переваг:

     •  виготовлені з екологічно-чистого фінського картону;

     •  одностороннє ламінування (упаковка не промокне, так що не забруднить ваші руки, стіл чи одяг);

     •  зручна і проста система експлуатації, коробки дуже легко збираються, а в розібраному вигляді займають мінімальний обсяг простору на виробництві;

     •  мають малу вагу;

     •  вибір різноманітних габаритів і конструктивів;

     •  універсальна прямокутна форма картонних упаковок дозволяє складати їх в процесі транспортування та штабелювати.

Упаковки представлені в декількох кольорах: білий, крафт чи кольорова

Великий вибір паковання для суші від Артіль Пак

Щоб оформити замовлення на коробочки для суші, ролів, салатів та іншої їжі на винос, досить залишити заявку на сайті чи сформувати замовлення в інтернет-магазині. Також можна обговорити деталі замовлення і в телефонному режимі. Спосіб доставки та оплати вибирає клієнт. Вартість мінімальна, в залежності від обсягів замовлення можна домовитися про постійну знижку.

Замовляйте зручну і економне паковання для транспортування продуктів харчування в нашому магазині.


Виробник: Артіль Пак Модель: Друк
Артіль Пак запустили шовкотрафаретний друк на коробках та пакетах. Тепер забрендувати своє пакування можна і не "космічними по кількості" тиражами - а всього навіть від 100 шт. Зазвичай це друк в один, або декілька кольорів, але ж і кольори друку по кольоровій схемі Pantone ! Улю..
3.10 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка
Біла коробка призначення для зефіру, еклерів, моті, суші. Внутрішня частина коробки покрита ламінованим шаром, що дозволяє зберегти продукт теплим та свіжим. Завдяки ламінації рис не  прилипає до стінок коробки.Довжина / Ширина / Висота: 300х200х60Папір / Щільність г / м2: Харчовий картон, 300 г / ..
15.08 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка
Крафтова коробка для зефіру, еклерів, моті, суші. Внутрішня частина коробки покрита ламінованим шаром, що дозволяє зберегти продукт теплим та свіжим. Завдяки ламінації рис не  прилипає до стінок коробки.Довжина / Ширина / Висота: 300х200х60Папір / Щільність г / м2: Харчовий картон, 300 г / м2, ..
18.71 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка
Біла самозбірна коробка кришка-дно призначення для суші на 6-8 рол. Внутрішня частина коробки покрита ламінованим шаром, що дозволяє зберегти продукт теплим та свіжим. Завдяки ламінації рис не  прилипає до стінок коробки.Довжина / Ширина / Висота: 300х200х50Папір / Щільність г / м2: Харчовий к..
18.00 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка
Біла коробка кришка-дно призначення для суші на 1 ролл. Всередині за ламінована, що дозволяє класти матеріал стійкий до жирів та харчових кислот.Довжина / Ширина / Висота: 100х100х50 Папір / Щільність г / м2: Харчовий картон, 300 г / м2, однобічна ламінація..
6.09 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка
Біла коробка пенал призначення для суші на 1 ролл. Всередині за ламінована, що дозволяє класти матеріал стійкий до жирів та харчових кислот.Довжина / Ширина / Висота: 210х50х50 Папір / Щільність г / м2: Харчовий картон, 300 г / м2, однобічна ламінація..
9.14 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка
Біла коробка кришка-дно призначення для суші на 2 ролла. Внутрішня частина коробки покрита ламінованим шаром, що дозволяє зберегти продукт теплим та свіжим. Завдяки ламінації рис не  прилипає до стінок коробки.Довжина / Ширина / Висота: 200х100х50Папір / Щільність г / м2: Харчовий картон, 300 г / м..
6.35 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка
Біла коробка кришка-дно з вікном призначення для суші на 2 ролла. Внутрішня частина коробки покрита ламінованим шаром, що дозволяє зберегти продукт теплим та свіжим. Завдяки ламінації рис не  прилипає до стінок коробки.Довжина / Ширина / Висота: 200х100х50Папір / Щільність г / м2: Харчовий картон, ..
8.96 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка
Крафтова коробка кришка-дно призначення для суші на 2 ролла. Внутрішня частина коробки покрита ламінованим шаром, що дозволяє зберегти продукт теплим та свіжим. Завдяки ламінації рис не  прилипає до стінок коробки.Довжина / Ширина / Висота: 200х100х50Папір / Щільність г / м2: Харчовий картон, 300 г ..
7.80 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка
Біла коробка кришка-дно призначення для суші на 4-5 ролла. Внутрішня частина коробки покрита ламінованим шаром, що дозволяє зберегти продукт теплим та свіжим. Завдяки ламінації рис не  прилипає до стінок коробки.Довжина / Ширина / Висота: 200х200х50Папір / Щільність г / м2: Харчовий картон, 300 г /..
12.33 грн.
Показано з 1 по 10 із 10 (1 сторінок)