Меню
Ваш кошик

Коробки для кондитерських виробів

Наша компанія Артіль Пак уже давно створює практичні та універсальні картонні коробки для багатьох видів кондитерських виробів, які не тільки зберігають ваші смачні шедеври від пошкодження, а й зроблять вашу продукцію ручної роботи більш привабливою саме для покупця. Сучасна упаковка може бути виготовлена в різному кольорі та розмірі, а що говорити про можливість оформлення.... Окрім того, ми звертаємо увагу на надійність та практичність і зручність у використанні наших паковальних матеріалів. Будьте впевнені: ці красиві та зручні коробки точно стануть вашими надійними помічниками, а наша демократична ціна на ринку України стане вам приємним сюрпризом!

 Види картонних коробок для кондитерських виробів від Артіль Пак.

Ми пропонуємо вам великий асортимент самих різних картонних коробок для кондитерських виробів, що відкриє перед вами чудові  можливості для вибору та розширення асортименту продукції що ви створюєте. Зокрема, у цьому розділі інтернет-магазину ви зможете і придбати упаковку для таких видів солодощів:

  • моделі для паковання тортів квадратної форми;

  • паковання  під вироби з кремовим оформленням;

  • великі коробки для різноманітних ювілейних тортів ;

  • пакування для різноманітних десертів;

  • кондитерське паковання з унікальними дизайнами, емблемами, тисненням, плівковою, та харчовим ламінуванням;

  • навіть коробки у формі шматочків тортів, а також варіанти з ручкою для транспортування.


 Особливості якісного та зручного паковання.

Усі моделі універсальних картонних коробок для кондитерських виробів виготовлені з якісного, не токсичного матеріалу, який відповідає  стандартам для виробів саме  для харчової продукції. Окрім того, він екологічно чистий і зовсім не може впливати ні на смак, ні на запах вашого кондитерського виробу. Також у складі матеріалів немає жодних хімічних реагентів, полімерів,що можуть зашкодити. За бажанням замовника ми можемо виготовити коробки індивідуального розміру чи дизайну. Чекаємо на ваші дзвінки, пропозиції щодо асортименту та звичайно замовлення!