Меню
Ваш кошик

Коробки для кексів, тістечок

Дуже важливу роль для продажу солодощів грає паковання. Від цього фактора залежить збереження продукції у безпеці, а також зручність транспортування. Ми пропонуємо вам чудовий вибір картонних коробок для капкейків, тістечок, мафінів та десертів. У цьому розділі ви знайдете упаковку різного розміру і форми. Від привабливої та яскравої коробки для кондитерських виробів, найчастіше, залежить успіх продажів вашого виробу у покупців. Особливо дизайн картонної коробки актуалізується, коли  мова заходить про необхідність купити дійсно достойний солодкий подарунок.

Переваги наших картонних коробок для солодощів.

Окрім  рекламної ролі вона виготовлена ​​з екологічно безпечних матеріалів. Картонна коробка для кексів, тістечок, мафінів та капкейків виконує ще  й інші функції:

·  дозволяє зберегти цілісність виробу;

·  попереджає зовнішні пошкодження і проникнення зайвої вологи, пилу та забруднення;

·  захищає солодощі під час перевезення.

Для зручності транспортування наша кондитерська упаковка надійно фіксує вироби всередині, перешкоджає їх випадінню і забезпечуючи їх повну безпеку. Важливо також зазначити, що у таких коробках кекси, тістечка, мафіни чи капкейки не змінюють свого зовнішнього вигляду.

 Упаковка для кексів, тістечок, мафінів та капкейків.

Ми надзвичайно уважно ставимося до питань якості, тож обираємо для наших картонних коробок для кексів, тістечок, мафінів та капкейків тільки найкращі матеріали. Вони уже пройшли всі необхідні сертифікації і підтвердили свій високий клас. Окрім того, вони не містять у своєму складі жодних небезпечних або токсичних матеріалів, які можуть нашкодити здоров'ю ваших клієнтів. Такі вироби уже заслужили довіру і любов як у професійних спеціалістів, так і звичайних користувачів. Не втратьте свій шанс — робіть замовлення уже сьогодні!

Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка для 9 кексов
Коробка  250*250*100 для 9 кексів виготовлена з якісного целюлозного картону та містить міцне вікно з 100% прозорої міцної ПВХ плівки, що дозволяє добре демонструвати ваш товар.  Замки  дуже легко зачиняються. Збірка коробки проходить дуже швидко та легко.  Гігієнічно т..
35.45 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка для 9 кексов
Коробка  250*250*110 для 9 кексів виготовлена з якісного гофрокартону та містить міцне вікно з 100% прозорої міцної ПВХ плівки, що дозволяє добре демонструвати ваш товар.  Замки  дуже легко зачиняються. Збірка коробки проходить дуже швидко та легко.  Гігієнічно та презе..
24.75 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка для 6 кексов
Коробка  255*180*90 для 6 кексів виготовлена з якісного целюлозного картону.  Гігієнічно та презентабельно! А ось без внутрішньої вставки  може використовуватись для пакування тістечок, печива, міні-тортиків.  Ця коробка для 6 капкейків стане справжнім помічником у продажі в..
14.88 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка для десертов
Коробка для  десертів та зефіру/ бенто-торт  з вікном 170*170*90  УкраїнаЧудова коробка для десертів та зефіру, міні-тортиків з білого крафт-картону високої якості.  Для кращої презентації виробів має вікно з 100% прозорої міцної ПВХ плівки. Гігієнічно та презентабельно!&nbs..
17.39 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка для десертов
Коробка для десертів і капкейків Сови зимові/ Ланч бокс Сови зимові 180*120*80Картонна коробка-контейнер для капкейків, кексів та маффінів, зефіру, еклерів, тістечок, міні-тортиків (картон білий), малюнок СОВИ зимові. Поміщає 2 кусочки тортика. Передня стінка може відкриватись для зручності вкл..
7.50 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка для 4-х кексів
Коробка для капкейків, кексів та мафінів 4 штуки Україна 170*170*90 з вікномДіаметр ячейки для капкейку 6 смЧудова коробка для 4-х капкейків з мелованого картону з патріотичним принтом.  Для кращої презентації виробів має вікно з 100% прозорої міцної ПВХ плівки, що чудово продемонструє ваш вирі..
20.91 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка для 4-х кексів
Коробка для капкейків, кексів та мафінів 4 штуки Червона 170*170*90 з вікномДіаметр ячейки для капкейку 6 смЧудова коробка для 4-х капкейків з мелованого картону з яскравим принтом.  Для кращої презентації виробів має вікно з 100% прозорої міцної ПВХ плівки, що чудово продемонструє ваш виріб.&n..
20.91 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробки для кекса
Нова коробка 250*250*100 для торта та чізкейка, 9 кексів, виготовлена з якісного крафтового картону та містить міцне вікно з 100% прозорої міцної ПВХ плівки, що дозволяє добре демонструвати товар.  Замки  дуже легко зачиняються. Збірка коробки проходить  швидко та легко.  Гі..
35.45 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка для десертов
Коробка-скринька 170*100*80 білаКартонна коробка-скринька з ручками для десертів - це ідеальне рішення для транспортування і подарунка солодких ласощів і десертів. Це чудове рішення для кондитерських, кафе, ресторанів для видачі десертів із собою. Вона поєднує в собі елегантний зовнішній вигляд і фу..
6.28 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка для десертов
Коробка-скринька 170*100*80 ВедмедикиКартонна коробка-скринька з ручками для десертів - це ідеальне рішення для транспортування і подарунка солодких ласощів і десертів. Це чудове рішення для кондитерських, кафе, ресторанів для видачі десертів із собою. Вона поєднує в собі елегантний зовнішній вигляд..
7.49 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка для десертов
Коробка-скринька 170*100*80 КрафтКартонна коробка-скринька з ручками для десертів - це ідеальне рішення для транспортування і подарунка солодких ласощів і десертів. Це чудове рішення для кондитерських, кафе, ресторанів для видачі десертів із собою. Вона поєднує в собі елегантний зовнішній вигляд і ф..
6.28 грн.
Коробка-скринька 170*100*80 Україна Коробка-скринька 170*100*80 Україна
Очікуємо
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка для десертов
Коробка-скринька 170*100*80 УкраїнаКартонна коробка-скринька з ручками для десертів - це ідеальне рішення для транспортування і подарунка солодких ласощів і десертів. Це чудове рішення для кондитерських, кафе, ресторанів для видачі десертів із собою. Вона поєднує в собі елегантний зовнішній вигляд і..
7.49 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Друк
Артіль Пак запустили шовкотрафаретний друк на коробках та пакетах. Тепер забрендувати своє пакування можна і не "космічними по кількості" тиражами - а всього навіть від 100 шт. Зазвичай це друк в один, або декілька кольорів, але ж і кольори друку по кольоровій схемі Pantone ! Улю..
3.10 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Вставка
Вставка для капкейків/ мафінів 2 штДіаметр комірки для кексу - 6 смВставка на  2-а кекси з плоского картону в коробку-контейнер з типовими розмірами 180*120*80, яка є нас у продажі. Продається окремо.  Тепер у вас є змога використовувати її по необхідності і робити з коробки-контейнера - к..
2.10 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Вставка
Вставка для капкейків/ мафінів 9 штДіаметр ячейки для кексу 6 смВставка на  9 кексів з плоского картону в коробкудля чізкейку, яка є нас у продажі. Продається окремо.  Тепер у вас є змога використовувати її по необхідності...
5.21 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка для 6 кексов
Коробка  255*180*90 для 6 кексів виготовлена з якісного целюлозного картону та містить міцне вікно з 100% прозорої міцної ПВХ плівки, що дозволяє добре демонструвати ваш товар.  Замки  дуже легко зачиняються. Модний принт СМАРАГД. Збірка коробки проходить дуже швидко та легк..
18.63 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка для 6 кексов
Коробка  255*180*90 для 6 кексів виготовлена з якісного целюлозного картону та містить міцне вікно з 100% прозорої міцної ПВХ плівки, що дозволяє добре демонструвати ваш товар.  Замки  дуже легко зачиняються. Модний принт Червона. Збірка коробки проходить дуже швидко та легк..
18.63 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка для десертов
Простий і зручний конструктив типу "Скринька" 210*110*120 робить цю коробку потрібною у багатьох сферах. Коробка для десертів, подарунків чи солодкого з собою. Білосніжний картон високої якості, легка збірка. Ця коробка вже давно користується попитом та добре продається...
18.23 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка для десертов
Простий і зручний конструктив типу "Скринька" Червоний горошок робить цю коробку потрібною у багатьох сферах. Коробка для десертів, подарунків чи солодкого з собою. Кольоровий картон високої якості, легка збірка. Ця коробка вже давно користується попитом та добре продається...
9.68 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка для десертов
Простий і зручний конструктив типу "Скринька" робить цю коробку потрібною у багатьох сферах. Коробка для десертів, подарунків чи солодкого з собою. Білосніжний картон високої якості, легка збірка. Ця коробка вже давно користується попитом та добре продається...
9.29 грн.
Коробка  для шматочку торту і подарунку Пелюстка 110*110*110 Жовтий горошок Коробка  для шматочку торту і подарунку Пелюстка 110*110*110 Жовтий горошок
Очікуємо
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка для десертов
Простий і зручний конструктив типу "Пелюстка" жовтий горошок робить цю коробку потрібною у багатьох сферах. Коробка для десертів, подарунків чи солодкого з собою. Кольоровий картон високої якості, легка збірка. Ця коробка вже давно користується попитом та добре продається...
9.68 грн.
Коробка 150*110*90 для шматочка торту Біла Коробка 150*110*90 для шматочка торту Біла
Очікуємо
Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка для десертов
Пропонуємо якісно виготовлену та естетично привабливу упаковку для одного шматка торта або пирога. Компактна коробочка з мелованого картону має трикутну форму і вкрай простий спосіб збирання.Товар пропонується від виробника і доступний для замовлення в кількості від п'яти одиниць. Особливо..
7.57 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: для зефіру
Назвичайно проста збірці.  Застосовується для пакування зефіру ручної роботи, наборів солодощів, сувенірів, біжутерії та виробів Hand Made.Назва: Коробка  170*170*80 з прозорою кришкою пвх біла.Матеріал коробки: Целюлозний мелований картон.Матеріал кришки: ПВХ  плівка 150 мкм ! з 100 % прозорістю...
12.99 грн.
Модель: Коробка для чізкека
Розмір коробки: 177*165*83 ммКонструкція: з однієї частиниМатеріал коробки: білий мікрогофрокартон з високим відсотком білизни білого шару Простий та міцний конструктив створено за рекомендаціями приватних кондитерів та кондитерських, які спеціалізуються на серійній роботі.Цю коробку створено д..
11.40 грн.
Показано з 1 по 24 із 59 (3 сторінок)