Меню
Ваш кошик

З вашим дизайном


Виробник: Артіль Пак Модель: Коробка для макаронсів
Виготовимо коробку під макаронси з вашим дизайном.Розмір коробки: 141*59*49 мм Внутрішні розміри: 136*57*47 ммРозміри вікна: 100*25 ммМатеріал коробки: целюлозний мелований картон білого кольору, з високим відсотком білизни.Матеріал вікна: міцна ПВХ плівка 150 мкм з 100% прозорістюПростий та практич..
8.00 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Наклейка
Виготовлення наклейок діаметром 40*60 мм з індивідуальним дизайном допоможе виділитися вашому бренду при мінімальних витратах.  Цю наклейку ви можете клеїти і на картонну коробку і на поліпропіленовий або крафт-пакет.  Виготовлення як правило займе 5 днів.  Якщо ви ще не можете дозвол..
745.50 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Наклейка
Виготовлення наклейок діаметром 40мм з індивідуальним дизайном допоможе виділитися вашому бренду при мінімальних витратах.  Цю наклейку ви можете клеїти і на картонну коробку і на поліпропіленовий або крафт-пакет.  Виготовлення як правило займе 5 днів.  Якщо ви ще не можете дозволити ..
588.00 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Наклейка
Виготовлення наклейок діаметром 50 мм з індивідуальним дизайном допоможе виділитися вашому бренду при мінімальних витратах.  Цю наклейку ви можете клеїти і на картонну коробку і на поліпропіленовий або крафт-пакет.  Виготовлення як правило займе 5 днів.  Якщо ви ще не можете дозволити..
759.70 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Друк
Артіль Пак запустили шовкотрафаретний друк на коробках та пакетах. Тепер забрендувати своє пакування можна і не "космічними по кількості" тиражами - а всього навіть від 100 шт. Зазвичай це друк в один, або декілька кольорів, але ж і кольори друку по кольоровій схемі Pantone ! Улю..
3.10 грн.
Виробник: Артіль Пак Модель: Самозбірна коробка
Самозбірна коробка з гофрокартону кришка-дно 310*280*110Різні сфери вжитку: зберігання взуття та одягу, подарункові магазини, одяг та аксесуари, ексклюзивна упаковка. Презентабельно та зручно транспортувати готовий продукт. Може продаватися клієнту, як транспортна упаковка, а може йти як бонус до по..
18.38 грн.
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)